Atlas opravdovských příšer: Bestiář evoluce živočichů

Atlas opravdovských příšer: Bestiář evoluce živočichů - Barbora Müllerová | Replicamaglie.com

...m svěřili eBook Ta druhá eBook Orgánové hodiny ... Evoluce kniha - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Atlas opravdovských příšer. Kdo napsal knihu Atlas opravdovských příšer? Autorem je Barbora Müllerová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Bestiář evoluce živočichů. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... Atlas opravdovských příšer - Bestiář evoluce živočichů 2019, B. Müllerová 13.10.2019 Život v půdě - Příručk ... Atlas opravdovských příšer - Bestiář evoluce živočichů ... . Müllerová 13.10.2019 Život v půdě - Příručka pro začínající půdní biology 2019, H. Šantrůčková „Milý čtenáři, držíš v ruce knihu, která tě chce zavést do hlubin věků a ukázat ti dávné předky dnešních zvířat. ...Pojď a začti se, dobrodružství dávných dob nikdy neskončilo!" Těmito slovy uvádí autorka a ilustrátorka Barbora Müllerová svoji novou knihu. Jedná se od dílo skutečně nevšední - třistastránkovou obrázkovou encyklopedii evoluce života....

INFORMACE

AUTOR
Barbora Müllerová
DIMENZE
3,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas opravdovských příšer: Bestiář evoluce živočichů.pdf

POPIS

Originální ilustrovaný atlas přináší dobrodružné putování po všech živočišných druzích obývajících naší planetu od dávnověku až po současnost. Osvětluje příbuzenské vztahy mezi jednotlivými živočichy a celkový evoluční vývoj. Kniha vás provede všemi formami života a představí 580 živočichů — od Acantherpesta po žraloka. Potkáte nejenom dinosaury, ale také fascinující (po)tvory, o jejichž existenci jste dosud neslyšeli. Seznámíte se například s pancířnatými rybami dlouhými jako dodávka, ohromnými dravými ptáky, s rohatými dinoceráty a brontotérii, gigantickými prvohorními obojživelníky i s létajícími plazy.

Chcete si přečíst knihu?Atlas opravdovských příšer: Bestiář evoluce živočichů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Müllerová. Číst Atlas opravdovských příšer: Bestiář evoluce živočichů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY