Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti

Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti - Ladislav Špaček | Replicamaglie.com

...ek a Viktorka poznávají evropská města Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračování oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laska Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračování oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi ... Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti ... ... . Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Dědeček a Viktorka poznávají evropská města Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračování oblíbené série knížek o Menu. O nás Jak nakupovat Doprava a platba Obchodní podmínky ... Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3 na dotaz 285 Kč Kompletní specifikace ... Poslední z dílů série etikety pro děti Dědečku vyprávěj, Dědečku, už chodím do školy. Viktorka je už velká h ... Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti ... ... . O nás Jak nakupovat Doprava a platba Obchodní podmínky ... Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3 na dotaz 285 Kč Kompletní specifikace ... Poslední z dílů série etikety pro děti Dědečku vyprávěj, Dědečku, už chodím do školy. Viktorka je už velká holka, školačka a setkává se s novými podměty, které jí formují a někdy si nemusí vědět rady, co má přesně dělat. Dědečku, vyprávěj Etiketa a etika pro děti Komplet. Ladislav Špaček. Dědečku, vyprávěj Dědečku, ještě vyprávěj Dědečku, už chodím do školy Slušné chování je to nejcennější, co mohou rodiče svým dětem dát. Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti + CD Kniha - autor Ladislav Špaček, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá -19% 349,- Pro velký úspěch stejné koncepce předchozích dílů je knížka doplněna o CD, jež načetl sám Ladislav Špaček. Zboží ze stejné kategorie - Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3 Vhodné pro nejmenší, předškoláky i děti školou povinné. V každé knize najdete audioknihu k poslechu - předčítá sám autor! Související zboží - Dědečku, vyprávěj - Etiketa a etika pro děti (komplet 3 knihy + 3 CD)...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti.pdf

POPIS

Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračováním oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale hlavně se od dědečka dozvídá spoustu informací o zemích, které navštěvují, o jejich historii, jazycích, národních jídlech a tradicích. Dědeček jí vypráví pověsti a historické příběhy, z nichž Viktorka pozná, že žijeme v nejkrásnější době evropských dějin. Pro velký úspěch stejné koncepce předchozích dílů je knížka doplněna o CD, jež načetl sám Ladislav Špaček.

Chcete si přečíst knihu?Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY