Historky z koule

Historky z koule - Oto Linhart | Replicamaglie.com

... Got Talent And Britain's Got Talent 2019 | Amazing Auditions - Duration: 1:16:34 ... Historky z koule - Uniknihy.sk ... . Amazing Auditions Recommended for you Obešli jsme pár baráků, abychom zjistili, co by byli lidi ochotný udělat pro doživotní členství v Železný kouli. Jak můžete vidět na videu, neobešlo se to be... Historky z koule - Linhart, Oto ; Stejně jako v románech mapuje autor bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým a jindy nabroušeným, pojmenovává to, co nás ... Historky z koule Autor: Linhart, Oto Nakladatel: Akropolis EAN: 9788073042264 ... Železná fikce: Historky z Koule - YouTube ... ... Historky z koule Autor: Linhart, Oto Nakladatel: Akropolis EAN: 9788073042264 ISBN: 978-80-7304-226-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Po dvou románech (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy nabroušeným, pojmenovává to, Po dvou románech (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako ...

INFORMACE

AUTOR
Oto Linhart
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Historky z koule.pdf

POPIS

Po dvou románech (Příběh zděšeného muže – 2014 a Obejmi mě dočista, dočista – 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy nabroušeným, pojmenovává to, co nás skutečně drží pohromadě. Desítka Linhartových povídek je tak dokladem, že i na malé ploše lze leccos podstatného sdělit. Pokud se o váš úsměv aspoň občas otře neuchopitelná nostalgie po životě, splnily Historky z koule svůj účel.

Chcete si přečíst knihu?Historky z koule ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oto Linhart. Číst Historky z koule Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY