Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude

Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude - Arto Paasilinna | Replicamaglie.com

... shůry dáno,tomu není pomoci. Rosu dejte, nebesa, shůry ... Kniha Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude - Arto ... ... . (Rorate coeli desuper.) Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude. Mít oči stále upřeny na věci shůry. Kdopak se to na 190 centimetrů vysokého prince Williama díval shůry? Co nám sdělují numerická znamení shůry? Vím, že je to pocit a přichází to shůry. Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude. Arto Paasilinna. Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude je veselá k ... Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Arto Paasilinna ... ... . Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude je veselá kniha o vážných věcech, tak jako všechny knihy vynikajícího finského humoristy Arta Paasilinny, a tato patří k jeho nejlepším. Veřejný přístup je omezen. Pro získání plného přístupu je nutné se přihlásit.. Zpět na seznam. Vyhledat v katalogu Audiokniha Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude. Kolotoč groteskních příhod, dobrodružství a dalekých i blízkých cest. Prehrať ukážku. 0:00. Autor: Arto Paasilinna Interpret: Otakar Brousek ml. Obsah: Neskrátený (zoznam kapitol) Dĺžka: 6:13 h Formát: MP3 na stiahnutie (343 MB) ... Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude je veselá kniha o vážných věcech, tak jako všechny knihy vynikajícího finského humoristy Arta Paasilinny, a tato patří k jeho nejlepším. Kniha začíná jednoho všedního odpoledne v Helsinkách. Mladého novináře přejede auto....

INFORMACE

AUTOR
Arto Paasilinna
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude.pdf

POPIS

Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude je veselá kniha o vážných věcech, tak jako všechny knihy vynikajícího finského humoristy Arta Paasilinny, a tato patří k jeho nejlepším. Kniha začíná jednoho všedního odpoledne v Helsinkách. Mladého novináře přejede auto. Zemře, ale vzápětí se probudí jako duch. S živými lidmi už rozmlouvat nemůže, zato dokáže číst jejich myšlenky. Také se může zamilovat - ale jeho vyvolená musí předtím zemřít. Roztáčí se typický paasilinnovský kolotoč groteskních příhod, dobrodružství a dalekých i blízkých cest. Tentokrát však nejsou na pomezí skutečnosti, nýbrž za její hranicí. Žádní duchové přece neexistují! Nebo ano? Možná jich je mezi námi víc, než si myslíme. Kniha čtenářům představí mnoho zajímavých duchů z několika různých staletí, a dozvědí se z ní i to, proč někteří duchové žijí déle než jiní.

Chcete si přečíst knihu?Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arto Paasilinna. Číst Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY