Mrtvá z golfového hřiště

Mrtvá z golfového hřiště - Daniela Kovářová | Replicamaglie.com

...ová Vydání: 1. Rok vydání: 2015 Nakladatel: Mladá fronta Počet stran: 160 Vazba: tvrdá Stav: výborný viz ... Mrtvá z golfového hřiště (Daniela Kovářová) | 19jamka.cz ... ... .foto Mrtvá z golfového hřiště (Daniela Kovářová) Thread starter requo; Založeno 16.11.2017; Tagy ... ale i komplikuje život vnadná tisková mluvčí golfového hřiště Gábina Rezková. Rok vydání: 2015 Vydal: Mladá fronta Formát: 160 stran, 135 x 205 x 17 mm, vázaná - pevn ... Mrtvá z golfového hřiště autor: Kovářová Daniela doporučená cena: 199 K ... Mrtvá z golfového hři ... Mrtvá z golfového hřiště - Daniela Kovářová - Megaknihy.cz ... ... Mrtvá z golfového hřiště autor: Kovářová Daniela doporučená cena: 199 K ... Mrtvá z golfového hřiště. Kdo napsal knihu Mrtvá z golfového hřiště? Autorem je Daniela Kovářová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Její kniha Mrtvá z golfového hřiště se již pyšní cenou za román roku Akademie Blinkr. V minulosti také Daniela Kovářová získala cenu časopisu Plž (Plzeňský literární život) za kypření literární půdy, loni její kniha Advokátka v šoku obdržela čestné uznání v soutěži O cenu Miloslava Švandrlíka pro ... Mrtvá z golfového hřiště / Daniela Kovářov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 19 Kč. Není dostupné Anotace ... Popis: 6 - jamková akadémia, par 22 ( dĺžka M 4104m Ž 3666m ), driving range 250m, chipping area, putting green 900m2, hra z piesku, zázemie pre hráčov, občerstvenie, malé letisk ... Golf Albatross Mrtvá z golfového hřiště; Mrtvá z golfového hřiště (E-KNIHA) Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Mrtvá z golfového hřiště Smrt v justičním paláci samostatné knihy: Matkovražedkyně ......

INFORMACE

AUTOR
Daniela Kovářová
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvá z golfového hřiště.pdf

POPIS

Majitelka fitness centra Mona Monhartová je jednoho dusného letního odpoledne při hře na golfovém hřišti nalezena mrtvá. Proč a jak vlastně mistryně golfového klubu zemřela? Kdo měl motiv a příležitost, aby ji na dohled ostatních hráčů zabil? Šlo o dokonale promyšlený čin, anebo vrah jen využil příležitosti? Vyšetřování se ujímá detektiv, golfem doposud nedotčený – bývalý voják Šimon Hájek, kterému s golfem a s důkazy pomáhá, ale i komplikuje život vnadná tisková mluvčí golfového hřiště Gábina Rezková. Napínavý detektivní příběh z prostředí módního i opovrhovaného sportu s vysvětlivkami pro negolfisty a nesportovce napsala pražská advokátka a bývalá ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová.

Chcete si přečíst knihu?Mrtvá z golfového hřiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Kovářová. Číst Mrtvá z golfového hřiště Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY