Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily

Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily - Alice Kavková | Replicamaglie.com

...ciletí v době světa propojeného mobilními technologiemi, internetem a sociálními sítěmi se paradoxně řetěz ... Retrohraní - kjm.cz ... ... Retrohraní je zkrátka pokladnice her Husákových dětí. Informace o sortimentu. Podnázev Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily : Druh sortimentu Kniha : Autor Alice Kavková : Značka BizBooks ... Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily . ... Retrohraní je pokladnice her jedné z posledních generací před mobily. Kdysi se hry předávaly mezi dětmi, starší je naučily mladší. Na přelomu tisíciletí v době světa propojen ... Retrohraní - Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily ... ... . Kdysi se hry předávaly mezi dětmi, starší je naučily mladší. Na přelomu tisíciletí v době světa propojeného mobilními technologiemi, internetem a sociálními sítěmi se paradoxně řetěz přetrhl. ... Detail Retrohraní - přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily. Zboží je SKLADEM připraveno k odeslání. Poštovné u nás již od 42,-Kč Retrohraní. přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily. Alice Kavková ... Pokladnice her Husákových dětí. Více než dvě stovky návodů na hry, které mnozí jako malí hráli, ale málokdo je předal dalším generacím. Třeba skákání gumy, přebírání provázku nebo tleskačky. V knize nejdete také povídání s dětskou psycholožkou a logopedkou o významu her a hraní pro vývoj dítěte a vše je doplněné kouzelnými ilustracemi Lukáše Fibricha Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily ... Retrohraní je pokladnice her jedné z posledních generací před mobily. Kdysi se hry předávaly mezi dětmi, starší je naučily mladší. Na přelomu tisíciletí v době světa propojeného mobilními technologiemi, internetem a sociálními sítěmi se paradoxně řetěz přetrhl. ... Název: Retrohraní - Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily. Autor: Alice Kavková. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Křížovky, hádanky, hry; Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-264-2787-2. EAN: 9788026427872. Objednací kód:- Retrohraní . Retrohraní EAN: 9788026427872. Alice Kavková. Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily. Vychádza: 27.07.2020. Značka: BizBooks. Kniha 13,28 € Titul si budete môcť objednať krátko pred naskladnením. Radi Vás na to upozorníme e-mailom, využite funkciu Strážiť dostupnosť. ... Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily. 0% 0 0. ... Retrohraní je zkrátka pokladnice her Husákových dětí. (Založil/a: icekafe) (více) Štítky #hry #česká literatura #zábava #rodiče a děti...

INFORMACE

AUTOR
Alice Kavková
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily.pdf

POPIS

Sběratelka retroher Alice Kavková posbírala více než dvě stovky návodů na hry, které mnozí jako malí hráli, ale málokdo je předal dalším generacím. Třeba skákání gumy, přebírání provázku nebo tleskačky. V knize nejdete také povídání s dětskou psycholožkou a logopedkou o významu her a hraní pro vývoj dítěte a vše je doplněné kouzelnými ilustracemi Lukáše Fibricha. Retrohraní je zkrátka pokladnice her Husákových dětí.

Chcete si přečíst knihu?Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Kavková. Číst Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY