Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství...

Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství... - Petr Čepek | Replicamaglie.com

... časy v Československu 80. let a Česku 90 ... Skryta cepel | Srovnanicen.cz ... . let. Úvod > Nové knihy > Beletrie pro dospělé > Romány, povídky, novely > Všeobecné a ostatní > Petr Čepek - Sametové iluze Nové knihy Beletrie pro dospělé Šest spolužáků a jedno skryté tajemství!Sametové iluze vás provedou životy několika spolu osudem spojených postav, které prožívají nelehké časy v Československu 80. let a Česku 90. let. Nechte se vtáhnout do děje barvitým ... Sametové iluze - Knihy.cz ... . let. Nechte se vtáhnout do děje barvitým příběhem nesmyslné pomsty, ve kterém nikdo není bez viny.Zákeřnost, nenávis Šest spolužáků a jedno skryté tajemství!Sametové iluze vás provedou životy několika spolu osudem spojených postav, které prožívají nelehké časy v Československu 80. let a Česku 90. let. Nechte se vtáhnout do děje barvitým příběhem nesmyslné pomsty, ve kterém nikdo není bez viny.Zákeřnost, nenávis Šest spolužáků a jedno skryté tajemství! Sametové iluze vás provedou životy několika spolu osudem spojených postav, které prožívají nelehké časy v Československu 80. let a Česku 90. let. Nechte se vtáhnout do děje barvitým příběhem nesmyslné pomsty, ve kterém nikdo není bez viny. Zákeřnost, nenávist či pokrytectví představují pouze zlomek nástrah, s nimiž ... Šest spolužáků a jedno skryté tajemství! Sametové iluze vás provedou životy několika spolu osudem spojených postav, které prožívají nelehké časy v Československu 80. let a Česku 90. let. Nechte se vtáhnout do děje barvitým příběhem nesmyslné pomsty, ve kterém nikdo není bez viny. Zákeřnost, nenávist či pokrytectví představují pouze zlomek nástrah, s nimiž ... Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství... eBook Knížka brouka Pytlíka eBook Lékařská první pomoc v urgentních stavech eBook Hubneme jídlem: Bez diet a hladovění k vysněné postavě eBook Hlad eBook Romanovci: 1613-1918 eBook Černé historky: Zlaté historky eBook. SOUVISEJÍCÍ KNIHY Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství... eBook HRCT u intersticiálních plicních procesů v instruktivních kazuistikách eBook Orgánové hodiny: Jak pracuje vaše tělo v průběhu dne podle tradiční čínské medicíny eBook Péct, milovat a žít eBook Nyxia Nespoutaná eBook. SOUVISEJÍCÍ KNIHY...

INFORMACE

AUTOR
Petr Čepek
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství....pdf

POPIS

Sametové iluze nejsou jen příběhem šesti spolužáků, ale příběhem všech, kdo žili v Československé a posléze jen České republice od 70. do 90. let. V osudech několika lidí, v sedmdesátých letech více či méně nadějných sportovců, absolventů sportovního gymnázia, je srozumitelně a jasně napsáno, jak smělé umí být mládí a jak lze o tuto smělost přijít kvůli náhodě, chviličce nepozornosti nebo shodou dějinných okolností. Název jednoznačně upomíná na převrat v roce 1989 a jeho důsledky pro všechny aktéry příběhu, ať už jde o někdejší gymnazisty, jejich neoblíbenou učitelku, či postavy zdánlivě vedlejší. Během abiturientského setkání jednoho večera roku 1994 se všechny příběhy sejdou, propojí a rozuzlí, ale stane se tak jen v hlavě čtenáře, který postavy střídavě sleduje už od 70. let. Autorův styl je na přebalu označen za unikátní, ale veškerá ojedinělost spočívá v tom, že vyprávění není chronologické a zůstává jen na čtenáři, kdy mu dojde, jak se věci mají. Přesto se nedá říci, že je text těžko čitelný - naopak, plyne lehce a o napětí a dobré dílčí pointy není nouze. Rozhodně stojí za přečtení. Obzvlášť doporučuji mužům, kteří v mládí provozovali sport na vyšší úrovni a rádi si zavzpomínají, kniha však bude bavit každého, kdo žil ve výše uvedené době, protože v příbězích několika někdejších přátel najde i střípky svého života, byť to budou možná ztracené iluze.

Chcete si přečíst knihu?Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Čepek. Číst Sametové iluze: Šest spolužáků a jedno skryté tajemství... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY