Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů

Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů - Sigrid-Maria Grössingová | Replicamaglie.com

...n aus dem Hause Wittelsbach Překlad: Vízdalová, Ivana Führmann Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Katalog KK 5/2015 by Knižní klub - Issuu ... . vydání) (císařovna z rodu Wittelsbachů) Předmětná hesla Alžběta Amalie Eugenie, císařovna, choť Františka Josefa I., rakouského císaře, 1837-1898 Kniha Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů iba za 10,88 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Všechny informace o produktu Kniha Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Alžbě ... Kniha: Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů (Sigrid ... ... .r.o. Všechny informace o produktu Kniha Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů. Hledáte Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů od Sigrid-Maria Grössingová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ★ 1 hodnocení Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů 1. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Habsburky a Wittelsbachy poutaly těsné rodinné svazky. Manželství byla uzavírána z dynastických a politických důvodů a někdy i z lásky. Z královského bavorského rodu Wittelsbachů pocházela také matka rakouského císaře Františka Josefa I. Žofie Bavorská, dcera krále Maxmiliána I. Josefa. Vedlejší linie Birkenfeld-Gelnhausen byla roku 1799 přejmenována na vévody v Bavorsku (in Bayern), z této linie pocházela rakouská císařovna Alžběta Bavorská (Sisi). Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů. Kdo napsal knihu Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů? Autorem je Sigrid-Maria Größing. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů - Sigrid-Maria Grössingová. Habsburky a Wittelsbachy poutaly těsné rodinné svazky. Manželství byla uzavírána... Alžběta Amálie Evženie, císařovna, choť Františka Josefa I., rakouského císaře, 1837-1898 Bavorská princezna z rodu Wittelsbachů, později uherská královna a rakouská císařovna. The Fine Art Archive. The Fine Art Archivecollects, processes and makes available materials on contemporary art. ... (Alžběta Amálie Evženie) Bavorská princezna z rodu Wittelsbachů. Druhá dcera bavorského vévody Maxmiliána Josefa a Ludoviky Vilhelmíny. Po svém sňatku s Františkem Josefem I. se stala rakouskou císařovnou a později i uherskou královnou. Je známá jako Sissi. Narodila se 24. prosince1837 v Mnichově. Alžběta. Císařovna z rodu Wittelsbachů 2015, S. Größing. Habsburky a Wittelsbachy poutaly těsné rodinné svazky. Manžels...

INFORMACE

AUTOR
Sigrid-Maria Grössingová
DIMENZE
12,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů.pdf

POPIS

Habsburky a Wittelsbachy poutaly těsné rodinné svazky. Manželství byla uzavírána z dynastických a politických důvodů a někdy i z lásky. Autorka zobrazuje staleté dějiny Sisiných předků z panovnického rodu Wittelsbachů, začíná prvním císařem dynastie Wittelsbachů Ludvíkem IV. Bavorem a jeho soupeřem a bratrancem Fridrichem Sličným Habsburským, pokračuje přes pohádkového krále Ludvíka II., Sisina „nepravého bratrance“, a končí šťastnými i bolestnými osudy jejích sester, bratranců a tet žijících u evropských šlechtických dvorů.

Chcete si přečíst knihu?Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sigrid-Maria Grössingová. Číst Alžběta, císařovna z rodu Wittelsbachů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY