Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet

Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet - Radleigh Valentine | Replicamaglie.com

...é karty (kniha a 78 karet) všechna slova i ilustrace na těchto kartách jsou pozitivní, přičemž si stále zachovávají magické účinky tradičního tarotu ... Vykládací karty | 1. Čarodějnický obchod ... . Hodnocení: 5.0 hvězdičky z 5. 2200 recenzí obchodu. Andělské tarotové karty - Kniha a 78 karet 458 CZK Nov ... Je to tarot bohatý na symboliku a zobrazení, včetně andělů, archandělů, jednorožců, víl a mořských panen. Andělské tarotové karty vám poskytnou inspirující vedení na vaší životní cestě! Vykládací karty Andělské karty pro děti, autor: Doreen Virtue Sad ... Tarotové karty - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Andělské tarotové karty vám poskytnou inspirující vedení na vaší životní cestě! Vykládací karty Andělské karty pro děti, autor: Doreen Virtue Sada 44 karet + kniha. Doreen Virtue vytvořila tuto karetní sadu speciálně pro děti. Díky čistému srdci a... Uložit ke srovnání Andělské tarotové karty Radleigh Valentine Kniha a 78 karet. Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Radleigh Valentine společně s ilustrátorem Steve A. Robertsem pro vás vytvořil první balíček tarotových karet, který je něžný, plný bezpečí a důvěry! ... Kniha a 78 karet ... Tarot Základy a výklady - Vykládací karty (122 způsobů, jak tarotové karty vykládat) Johannes Fiebig, Evelin Bürgerová/ Eugenika, kniha a 78 karet. Úvod do práce s tarotem Stručný význam jednotlivých karet Tato kniha vás stručně zasvětí do tarotových karet a poskytne vám ohromné množs... Andělské tarotové karty. Doreen Virtue, Radleight Valentine / Synergie, kniha a 78 karet, ISBN 978-80-7370-230-4 Pozitivní, láskyplné a něžné Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi.... Andělské tarotové karty Doreen Virtue, ... Doreen a Radleigh mají neuvěřitelnou schopnost vědět, co jejich čtenáře při vykládání karet zajímá. Díky tomu jejich kniha přináší odpovědi snad na všechny možné otázky. Sdílet 0. autoři Andělské tarotové karty Autor Valentine, Radleigh. Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné...

INFORMACE

AUTOR
Radleigh Valentine
DIMENZE
4,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet.pdf

POPIS

Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Radleigh Valentine společně s ilustrátorem Steve A. Robertsem pro vás vytvořil první balíček tarotových karet, který je něžný, plný bezpečí a důvěry! Všechna slova na těchto kartách, stejně jako ilustrace, jsou pozitivní a krásná, přičemž si stále zachovávají magické účinky tradičního tarotu. Doprovodná příručka vám osvětlí kroky, jak poskytnout přesný výklad sobě nebo ostatním, a vysvětluje obecný význam každé karty. Je to tarot bohatý na symboliku a zobrazení, včetně andělů, archandělů, jednorožců, víl a mořských panen. Andělské tarotové karty vám poskytnou inspirující vedení na vaší životní cestě!

Chcete si přečíst knihu?Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radleigh Valentine. Číst Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY