Chci tě mít ve skříni

Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová | Replicamaglie.com

...a. Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu ... CHCI TĚ MÍT DO RÁNA - YouTube ... . Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. E-kniha Chci tě mít ve skříni od Simona Votyová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Nabídky na Chci prcat z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Chci prcat.Informace, hodnocení a komentáře k Chci prcat Vám pomohou v ... Kniha: Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová | Knihy.ABZ.cz ... . Nalezené produkty odpovídají dotazu Chci prcat.Informace, hodnocení a komentáře k Chci prcat Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Chci prcat doručí dle Vašich požadavků. Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Všechny informace o produktu Kniha Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová....

INFORMACE

AUTOR
Simona Votyová
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Chci tě mít ve skříni.pdf

POPIS

Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu. Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. Zvlášť poté, co se jim narodí autistická dcera. Tíhu rodinného života každý řeší po svém. Viliam stoupá po kariérním žebříčku a utápí se v alkoholu. Viola maluje a možná miluje někoho jiného… Román české autorky o soužití dvou lidí, který upoutá také tím, že je psán z pohledu ženy i muže.

Chcete si přečíst knihu?Chci tě mít ve skříni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Votyová. Číst Chci tě mít ve skříni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY