Příšerné příběhy vánoční

Příšerné příběhy vánoční - Chris Priestley | Replicamaglie.com

...ěhy Vánoční představují další knihu, která má v sobě ukrytou atmosféru Vánoce ... Kletba vlkodlačího chlapce. Moldánkovské věže 1 ... ... . Předpokládám, že tedy zejména v předvánočních časech půjde na dračku. Já jsem ji četla už loni (jak jinak, než těsně před Vánoci), ale bohužel mě příliš nezaujala. Praskající oheň v krbu, plíživé kroky křupající ve sněhu a doslova mrazivé tušení hrůzy. Ano, opět jsou tu tolik oblíbené Příšerné příběhy britského autora Chrise Priestleyho, kterého při návštěvě Prahy u příležitosti vydání českých překladů jeho knih město natolik nadchlo, že uvažuje umístit sem děj některého ze svých dalších děl. Příšerné příběhy vánoční jsou první z této řady, které byly zpracovány do ... Příšerné příběhy: Příšerné příběhy vánoční - Chris ... ... . Příšerné příběhy vánoční jsou první z této řady, které byly zpracovány do zvukové podoby a pokud trh dá, mohou snad posluchači doufat, že se dočkají i ostatních knih. Příběhy jsou totiž velmi poutavě napsané, dostatečně strašidelné a ostatně i poučné, takže pro odrostlejší děti, či mladé dívky a chlapce ... Kniha pro mládež Příšerné příběhy vánoční, jejímž autorem je britský spisovatel Chris Priestley, vyšla roku 2015 u příležitosti Velkého knižního čtvrtku v nakladatelství Argo.Chris Priestley má na kontě již několik knih Příšerných příběhů, na titul Příšerné příběhy z Černé lodi si můžete na našich st...

INFORMACE

AUTOR
Chris Priestley
DIMENZE
12,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Příšerné příběhy vánoční.pdf

POPIS

Praskající oheň v krbu, plíživé kroky křupající ve sněhu a doslova mrazivé tušení hrůzy. Ano, opět jsou tu tolik oblíbené Příšerné příběhy britského autora Chrise Priestleyho, kterého při návštěvě Prahy u příležitosti vydání českých překladů jeho knih město natolik nadchlo, že uvažuje umístit sem děj některého ze svých dalších děl. V sedmi příbězích prodchnutých tajuplnou, strašidelnou atmosférou čeká na čtenáře spousta geniálně nečekaných zvratů a samozřejmě nezbytné, hrůzu nahánějící poučení, že není radno porušovat pravidla ani psané či nepsané zákony a že zlé, zlomyslné chování je po zásluze potrestáno.

Chcete si přečíst knihu?Příšerné příběhy vánoční ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Priestley. Číst Příšerné příběhy vánoční Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY