Psychologie pro učitelky mateřské školy

Psychologie pro učitelky mateřské školy - Ilona Gillernová, | Replicamaglie.com

...ni soudobého poznání psychologie a souvisejících vědních oborů ... Psychologie pro učitelky mateřské školy - Václav Mertin ... ... . Předkládaná publikace našich předních odborníků jednak shrnuje nové pohledy na tradiční otázky psychologie a pedagogiky předškolního věku ... Hledáte Psychologie pro učitelky mateřské školy od Ilona Gillernová,Václav Mertin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Psychologie pro učitelky mateřské školy 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s osta ... Kniha: Psychologie pro učitelky mateřské školy | Knihy.ABZ.cz ... . Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Ke knize "Psychologie pro učitelky mateřské školy -- Třetí vydání" doporučujeme také: Vzdělávání v mateřské škole Svobodová, Eva Cena: 203 Kč Předškolní pedagogika Průcha, Jan; Koťátková, Soňa Cena: 251 Kč Předškolní pedagogika Opravilová, Eva ... Psychologie pro učitelky mateřské školy Editor: Gillernová, Ilona a Mertin, Václav Nakladatel: Portál EAN: 9788026209775 ISBN: 978-80-262-0977-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 248 stran, česky Rozměry: 16 × 23,1 cm Rok vydání: 2015 (3. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Psychologie pro učitelky mateřsk...

INFORMACE

AUTOR
Ilona Gillernová,
DIMENZE
12,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie pro učitelky mateřské školy.pdf

POPIS

Mateřská škola a obecně výchova v předškolním věku mohou významně přispět k rozvoji dítěte. Učitelky i rodiče by měli mít k dispozici poznatky na úrovni soudobého poznání psychologie a souvisejících vědních oborů. Nové,přepracované vydání knihy přináší aktuální témata předškolní pedagogiky,jako je výuka čtení nebo integrace dětí s postižením, začlenění dětí imigrantů do MŠ, stimulování citového vývoje dětí a rozvoj jejich sociálních kompetencí.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie pro učitelky mateřské školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Gillernová,. Číst Psychologie pro učitelky mateřské školy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY