Umění předstírat

Umění předstírat - Rachel Harrisová | Replicamaglie.com

...ateľská recenzia. Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek - ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si ... Umění předstírat od 89 Kč - Heureka.cz ... . Sedmnáctiletá ... Série: Umění předstírat díl 1 Jazyk: český Počet stran: 312 Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek - ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první typ - a upřímně touží to změnit. Title: Umění předstírat: Umění předstírat - Rachel Harris epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 8:14:02 AM Umění předstírat. pryč. Ta holka ... Umění předstírat: Umění předstírat - Rachel Harris ... ... . Title: Umění předstírat: Umění předstírat - Rachel Harris epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 8:14:02 AM Umění předstírat. pryč. Ta holka, na kterou si každý vzpomene, když si chce jen tak párkrát zastřílet na koš nebo když potřebuje vyslechnout, ale nikdy ji nepozve na rande, tak ta už tady není. Aly, která na mě kouká v zrcadle, má na sobě zbrusu nové oblečení, které odhaluje její tvary, a na tváři odhodlaný úsměv. Umění předstírat: Rachel Harrisová. Umění předstírat je jako stvořené pro letní čtení. Jde o romantickou oddechovku. Tuhle young adult bych doporučila dívkám, které mají rády nenáročnou četbu a nevadí jim klišé. V příběhu se setkáváme se známým milostným trojúhelníkem, kterému neunikli ani naši hrdinové. Dále tu máme oblíbenou dvojici - populárního ... Kupte knihu Umění předstírat (Rachel Harrisová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů....

INFORMACE

AUTOR
Rachel Harrisová
DIMENZE
4,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění předstírat.pdf

POPIS

Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek – ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první typ – a upřímně touží to změnit. A tak zahájí svou radikální proměnu, jejímž cílem je Justin Carter, největší krasavec a lamač dívčích srdcí. A aby si jí vůbec všiml a ona se zařadila mezi oblíbené holky na randění, přemluví svého kamaráda Brandona, populárního sportovce, aby předstírali, že spolu chodí. Zprvu nevinná hra na šťastný pár postupně přerůstá v něco mnohem víc – v něco, co navždy může zničit jejich dlouholeté přátelství i Alyssinu snahu stát se někým jiným.

Chcete si přečíst knihu?Umění předstírat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Harrisová. Číst Umění předstírat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY