Ve stínu magie

Ve stínu magie - Boris Hokr (ed.), | Replicamaglie.com

... nová nadějná literární jména, která s autoritou a zdravým sebevědomím usedají na trůn současné literární fantastiky vedle již etablovaných slavných kolegů ... Ve stínu magie | KNIHCENTRUM.cz ... . Ve Stínu Magie (Shadow Magic) Introduction. Here's another obscure crawler from the Czech Republic. There's very little information to be found online about this game, and it crashes every time I try to start this on WinUAE. (I really should get myself an Amiga again…) … aneb fantasy není nikdy dost Moje milé, moji milí, spolu s novým vzhledem webových stránek si vám dovoluji předsta ... Ve stínu magie by Leoš Kyša - Goodreads ... . (I really should get myself an Amiga again…) … aneb fantasy není nikdy dost Moje milé, moji milí, spolu s novým vzhledem webových stránek si vám dovoluji představit tuhle krásku, sbírku povídek, která vyjde v nakladatelství Epocha 18. 10. 2019. Už teď si ji můžete pořídit v předprodeji s bonusem - jednou z vybraných knih téhož nakladatelství zdarma k nákupu. A proč by… Read More »Ve stínu magie Ve stínu magie: Antologie české fantastiky Boris Hokr (ed.), František Kotleta (ed.), Leoš Kyša (ed.) Nakladatel: Epocha 2019 Ve stínu magie :: Ve stínu magie (In the Shadow of Magic) is a classic dungeon-crawler with a grid-based move...

INFORMACE

AUTOR
Boris Hokr (ed.),
DIMENZE
3,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu magie.pdf

POPIS

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Hokr (ed.),. Číst Ve stínu magie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY