Ocejchovaná

Ocejchovaná - Anna Ekbergová | Replicamaglie.com

...ení v obchodech a institucích v celé EU ... cejchovany metr | Srovnanicen.cz ... . Měřidla se dodávají ocejchovaná. Na vyžádání můžeme zaslat certifikační údaje. Schválená značka typu TMC 111/… Ocejchovaná je napínavý thiller o vraždě, jejíž stopy vedou z chladného Dánska až do africké Ugandy. Je to příběh o nespravedlnosti a odplatě, rodinných poutech…, EAN:9788073595821, rok vydania:2019/09, počet strán:456, väzba:Tvrdá, bez prebalu, lesklá, rozmer:206×129 mm, hmotnosť:0.57, edícia Ocejchovaná je strhující t ... Čtecí update, květen: Ocejchovaná (A.Ekberg) - YouTube ... .57, edícia Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou.">Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně před porodem, a když auto před nimi prudce zabrzdí, v plné rychlosti do něj zezadu narazí. Ocejchovaná je napínavý thiller o vraždě, jejíž stopy vedou z chladného Dánska až do africké Ugandy. Je to příběh o nespravedlnosti a odplatě, rodinných poutech a o tom, že člověk někdy nemá jinou možnost než vzít spravedlnost do vlastních rukou. A jako všechny romány Ekbergové i tenhle se čte ... Recenze: Anna Ekbergová - Ocejchovaná. 30. 10. 2019 - Recenze. Rebekka přišla v sedmnácti letech při automobilové nehodě o matku i nenarozené dítě. Po dalších sedmnácti letech se pokouší začít znovu, ale od lékaře se dozví, že má rakovinu. Pomoci může jen přímý příbuzný a Rebekka se dozvídá něco, co jí ... Ocejchovaná - Anna Ekbergová. Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá,... O autorce Anně Ekberg jsem se doslechla díky jejím předchozím románům Šťastně až navěky a Ztracená. Knihy jsem ovšem nečetla, neměla jsem k tomu příležitost. Tu jsem dostala až s novinkou z nakladatelství Metafora s názvem Ocejchovaná. A musím říct, že to byla vážně skvělá volba....

INFORMACE

AUTOR
Anna Ekbergová
DIMENZE
7,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Ocejchovaná.pdf

POPIS

Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně před porodem, a když auto před nimi prudce zabrzdí, v plné rychlosti do něj zezadu narazí. Toho rána přijde Rebekka o všechno: o svou matku i dosud nenarozené dítě. Sama přežila jen zázrakem.Po sedmnácti letech Rebekka pomalu zanechává minulost za sebou. Z autonehody v Africe, kde její otec působil jako velvyslanec, se už vzpamatovala. Vrátila se do Dánska, vystudovala práva a v současnosti pracuje jako realitní makléřka zaměřená na luxusní nemovitosti na venkově. Konečně se zdá, že její život opět nabývá tvar. Dokud osud znovu neudeří. Tentokrát je to rakovina. Agresivní, život ohrožující typ. Pro Rebekku je jedinou šancí na přežití transplantace kostní dřeně od někoho z blízkých příbuzných. Vzhledem k tomu, že nemá sourozence, je její jedinou nadějí otec.Testy však ukážou, že otcovy buňky není možné použít. Už se zdá, že je všechno ztraceno, když se objeví nová skutečnost – pravda o jejím dítěti, kterou před ní otec po celou dobu tajil… Rebekka se dozvídá, že její dcera při porodu nezemřela. Byla adoptována a nejspíš ještě žije.Mezitím kdesi v kodaňských přistěhovaleckých ghettech vyšetřuje detektiv Kim brutální vraždu, při níž byla zavražděné pečlivě odříznuta jedna noha a vrah si ji zřejmě odnesl. Indicie naznačují, že jde o mnohem větší případ, sahající daleko za hranice země, až do úplného srdce temnoty v džungli africké Ugandy. Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou.

Chcete si přečíst knihu?Ocejchovaná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Ekbergová. Číst Ocejchovaná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY