Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr

Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr - Martin Selner | Replicamaglie.com

...R 178 Kč Autismus & Chardonnay 2 Pozdní sběr - Selner Martin Selner píše s ironií a nadsázkou sobě vlastními, neutápí své příběhy v patosu, přesto život s autismem nijak nezlehčuje a uvědomuje si jeho tíhu ... Autismus & Chardonnay 2 Pozdní sběr - Martin Selner ... ... . Někdy ji dovede vyléčit víno a Jesenka v akci, hlavní však je nezavírat oči před jinakostí a nebát se říkat si o pomoc. Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay. Martin Selner V březnu roku 2016 začal o svých zkušenostech psát blog s názvem Autismus & Chardonnay, za který byl nominován na Křišťálovou lupu 2016 v kategorii One Man Show, a v roce 2017 na Magnesia blog roku. ... Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr - NOVINKY ... . Martin Selner V březnu roku 2016 začal o svých zkušenostech psát blog s názvem Autismus & Chardonnay, za který byl nominován na Křišťálovou lupu 2016 v kategorii One Man Show, a v roce 2017 na Magnesia blog roku. Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů," vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus and Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Někdy je ve světě autismu prostě správné rajčata ze salátu ... Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů," vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Někdy je ve světě autismu prostě správné rajčata ze salátu ... Autismus & Chardonnay 2 Pozdní sběr. Martin Selner ... Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay. Podobné tituly. Naši zákazníci také hledají tyto knížky. Vzpomínky antihrdiny aneb S Provázky, Hady a Martou na provázku...

INFORMACE

AUTOR
Martin Selner
DIMENZE
8,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr.pdf

POPIS

"Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů,“ vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Někdy je ve světě autismu prostě správné rajčata ze salátu vyndat, až když je salát hotový, než je tam vůbec nedávat.“ Selner píše s ironií a nadsázkou sobě vlastními, neutápí své příběhy v patosu, přesto život s autismem nijak nezlehčuje a uvědomuje si jeho tíhu. Někdy ji dovede vyléčit víno a Jesenka v akci, hlavní však je nezavírat oči před jinakostí a nebát se říkat si o pomoc. Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay.

Chcete si přečíst knihu?Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Selner. Číst Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY