Lex Luthor: Muž z oceli

Lex Luthor: Muž z oceli - Brian Azzarello | Replicamaglie.com

... hrdina? Od té doby, co se Superman stal superhrdinou, byl označován mnoha způsoby ... Dvd muz z oceli | Sleviste.cz ... . Pro někoho se stal obráncem pravdy, spravedlnosti a amerického snu, pro jiné velkým modrým skautíkem. Zboží ze stejné kategorie - Lex Luthor - Muž z oceli Solomon Kane 1 - Ďáblův hrad - brož. Mezi hrdiny bez bázně a hany, kteří se zrodili ve fantazii amerického spisovatele Roberta ... Podtitul: Muž z oceli Komiksová povídka, ve které se Lex Luthor, známý Supermanův arcinepřítel, stylizuje do role ochránce lidstva. Superman má nadlidské schopnosti, je extrémně rychlý, extrémně silný. Dům k ... DC komiksový komplet #019: Lex Luthor: Muž z oceli | ComicsDB ... . Superman má nadlidské schopnosti, je extrémně rychlý, extrémně silný. Dům knihy.cz > Knihy > Levné knihy > Lex Luthor: Muž z oceli. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Lex Luthor: Muž z oceli. AZZARELLO Brian, BERMEJO Lee. Info: BB/art, 2015 (1.) - váz., 128 str. Z angl. přel. M. D. Antonín EAN: 9788075075048 Lex Luthor: Muž z oceli (Lex Luthor: Men of Steel #1-5, 2005) Lex Luthor je nejúspěšnější průmyslníkem Metropolis, dosáhl mnoha úspěchů na poli obchodu i vědy a zvykl si být obdivován a uctíván. Jen málokdo tuší, jak daleko je ochoten zajít, aby si svůj vliv na město udržel. LEX LUTHOR: MUŽ Z OCELI Původně vycházelo od března do září 2005 jako Lex Luthor: Man of Steel #1-5. Lex Luthor je nejúspěšnějším průmyslníkem Metropolis, dosáhl mnoha úspěchů na poli obchodu i vědy a zvykl si být obdivován a úctíván. Jen málokdo tuší, jak daleko je ochoten zajít, aby si svůj vliv na město udržel. Lex Luthor - Muž z oceli. Lex Luthor - Muž z oceli Vázaná 399 K č -18 % 399 Kč -18 % ... Kniha: Lex Luthor - Muž z oceli (Brian Azzarello, Lee Bermejo, Mick Gray a Dave Stewart). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Lex Luthor: Muž z oceli kniha od: Brian Azzarello, Lee Bermejo. 81 % 47 hodnocení ... Muž z oceli 2: Koho chce Snyder jako Lexe Luthora? Napsal: Anarvin, 26.06.2013 23:20. Komentáře 21. Pe7er | 2013-06-30 22:49:32 | 0 0 Mark Strong je otrep...

INFORMACE

AUTOR
Brian Azzarello
DIMENZE
4,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Lex Luthor: Muž z oceli.pdf

POPIS

Lex Luthor… Lidový hrdina? Od té doby, co se Superman stal superhrdinou, byl označován mnoha způsoby. Pro někoho se stal obráncem pravdy, spravedlnosti a amerického snu, pro jiné velkým modrým skautíkem. V tomto příběhu však vystupuje ve zcela nové roli: jako smrtelně nebezpečná hrozba budoucnosti člověka. Uznávaný scenárista Brian Azzarello (SUPERMAN: PRO ZÍTŘEK, 100 NÁBOJŮ) spojil síly s výtvarníkem Leem Bermejem (JOKER) a stvořil odvážný příběh, v němž čtenářům poskytuje vzácný náhled do mysli Lexe Luthora a odhaluje důvod, kvůli němuž se miliardář – dlouho považovaný za nejodpornějšího zloducha komiksového světa DC – odhodlal stát příslovečným trnem v Supermanově oku: zasvětil svůj život záchraně lidstva před nelidskou mimozemskou bytostí.

Chcete si přečíst knihu?Lex Luthor: Muž z oceli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian Azzarello. Číst Lex Luthor: Muž z oceli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY