Sloup do nebe

Sloup do nebe - William R. Fortschen | Replicamaglie.com

...k, uvnitř výborný stav. (X1520) Sloup do nebe ... Forstchen - Sloup do nebe (2015) ... . Svět ohrožuje pandemie sucha, raketový nárůst cen za suroviny, válka o vodu. Globální chaos je na spadnutí, ale rýsuje se možnost, jak mu zabránit. Studenti Gary Morgan a Eva Petrenková, jejich profesor Erich Rothenberg a excentrický miliardář Franklin Smith přicházejí s projektem tzv. Sloupu do nebe, který by ... Sloupu do nebe, který by umožnil využít cesty do vesmíru za zlomek původních nákladů a díky solárním panelům vyřešil energetickou krizi na Zemi. Ne všichni jsou tímto nápadem nadšeni - ze ... Sloup do nebe - William R. Forstchen - Megaknihy.cz ... . Ne všichni jsou tímto nápadem nadšeni - zejména ne ti, kdo profitují z prodeje ropy. Sloup do nebe? PORADNA www.encykloprdie.cz Všeobecná online poradna - auto moto - dům a byt - zahrada - vaření - zdraví - sport - PC - kutilství - společnost - móda - zvířata. Svět ohrožuje pandemie sucha, raketový nárůst cen za suroviny, válka o vodu. Globální chaos je na spadnutí, ale rýsuje se možnost, jak mu zabránit. Studenti Gary Morgan a Eva Petrenková, jejich profesor Erich Rothenberg a excentrický miliardář Franklin Smith přicházejí s projektem tzv. Sloupu do nebe, který by umožnil využít cesty do vesmíru za zlomek původních ... Prodám knihy různých žánrů, a sice: - Deník odbarvené blondýny II. - Manuál k použití muže, - sloup do nebe (futuristický román), - Rozumět dějinám (vývoj česko-německých vztahů na našem území v letech 1848 - 1948), - Velká kniha osmisměrek (prvních 9 je vyplněno a doplněno o komentář), - román ... Kniha: Sloup do nebe (William R. Forstchen)(William R. Forstchen) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Inzerát William R. Forstchen: Sloup do nebe v okrese Kutná Hora, cena 252Kč, od myrrox na Sbazar.cz. Popis: Futuristický román, na rozdíl od jiných přesvědčivý a zábavný Název: Sloup do nebe Autor: William R. Forstchen Překlad: Pavel Pokorný Popis: Svět ohrožuje pandemie sucha, raketový nárůst cen za suroviny, válka o vodu....

INFORMACE

AUTOR
William R. Fortschen
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloup do nebe.pdf

POPIS

Svět ohrožuje pandemie sucha, raketový nárůst cen za suroviny, válka o vodu. Globální chaos je na spadnutí, ale rýsuje se možnost, jak mu zabránit. Studenti Gary Morgan a Eva Petrenková, jejich profesor Erich Rothenberg a excentrický miliardář Franklin Smith přicházejí s projektem tzv. Sloupu do nebe, který by umožnil využít cesty do vesmíru za zlomek původních nákladů a díky solárním panelům vyřešil energetickou krizi na Zemi. Ne všichni jsou tímto nápadem nadšeni – zejména ne ti, kdo profitují z prodeje ropy. Realizace projektu se navíc ukáže mimořádně nákladná a zdlouhavá a zhatit ji může sebemenší chyba. Nebo pečlivě naplánovaná zrada. Po Vteřině poté přichází William R. Forstchen s dalším výjimečným příběhem, jenž se opět odehrává v situaci, ke které má dnešní svět až nebezpečně blízko. Úspěšný a oceňovaný autor tentokrát přináší působivou a smělou vizi, jež by v budoucnu mohla zachránit lidstvo.

Chcete si přečíst knihu?Sloup do nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William R. Fortschen. Číst Sloup do nebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY