Frankieho otázky před spaním

Frankieho otázky před spaním - Kate de Goldi | Replicamaglie.com

...MB Mobi, česky Rok vydání: 2015 Kniha: Frankieho otázky před spaním - Goldi Kate de ... de Goldi Kate: Frankieho otázky před spaním | MALL.CZ ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Například každý večer před spaním navštěvuje milovanou maminku v ložnici a klade jí různé prapodivné dotazy. Zaběhlou rutinu naruší až nová spolužačka Sydney. Nosí ulítlé oblečení, má ... Frankieho otázky před spaním - Kate de Goldi | KOSMAS.cz ... ... . Zaběhlou rutinu naruší až nová spolužačka Sydney. Nosí ulítlé oblečení, má dredy a jmenuje se podle města, kde se narodila - Frankieho Sydney naprosto fascinuje. *Jako zabít ptáčka - Harper Lee *Znamení démona - Sarah Rees Brennanová *Frankieho otázky před spaním - Kate De Goldi Více info na: http://kniznispajz.blogsp... 0 hodnocení Frankieho otázky před spaním 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Dvanáctiletý Frankie je sice nejmladší ze tří dětí manželů Parsonsových, ale přesto má v rámci své rodiny největší zodpovědnost. Je totiž přesvědčený, že se o ni nikdo jiný ... de Goldi Kate: Frankieho otázky před spaním. Autor: de Goldi Kate. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Dvanáctiletý Frankie je sice nejmladší ze tří dětí manželů Parsonsových, ale přesto má v rámci své rodiny největší zodpovědnost. Je totiž přesvědčený, že se o ni nikdo jiný nedokáže postarat lépe ... Title: Frankieho otázky před spaním - Kate De Goldi epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 12:51:37 AM *Frankieho otázky před spaním - Kate De Goldi Více info na: ... Na kávu s BookTuberem // Tři otázky - Duration: 11 minutes, 25 seconds. Ondrův Knižní špajz. 2 years ago; Frankieho otázky před spaním - Kate de Goldi, Vydavateľ: Ikar CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 240, Rok vydania: 2015 Frankieho otázky před spaním - Kate de Goldi ... Například každý večer před spaním navštěvuje milovanou maminku v ložnici a klade jí různé prapodivné dotazy. Zaběhlou rutinu naruší až nová spolužačka Sydney. Nosí ulítlé oblečení, má dredy a jmenuje se podle města, kde se narodila - Frankieho Sydney naprosto fascinuje. Kompletní specifikace produktu Frankieho otázky před spaním, porovnání cen, hodnocení a recenze Frankieho otázky před spaním Například každý večer před spaním navštěvuje milovanou maminku v ložnici a klade jí různé prapodivné dotazy. Zaběhlou rutinu naruší až nová spolužačka Sydney. Nosí ulítlé oblečení, má dredy a jmenuje se podle města, kde se narodila - Frankieho Sydney naprosto fascinuje. Frankieho otázky před spaním; Frankieho otázky před spaním (0 x) Kate de Goldi Výrobce Ikar Kód 9788024927145 EAN 9788024927145 Dostupnost. skladem . Ušetříte 0,00 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Kate de Goldi
DIMENZE
8,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Frankieho otázky před spaním.pdf

POPIS

Dvanáctiletý Frankie je sice nejmladší ze tří dětí manželů Parsonsových, ale přesto má v rámci své rodiny největší zodpovědnost. Je totiž přesvědčený, že se o ni nikdo jiný nedokáže postarat lépe než on. A tak dbá třeba na to, aby byl v domě dostatek zásob, kdyby přišla ptačí chřipka (je ostatně velkým odborníkem na ptáky a orientuje se vůbec ve spoustě oborů) nebo nějaká živelná katastrofa. Frankie je taky trochu hypochondr, s nejlepším kamarádem mluví čilunštinou, vlastním vymyšleným jazykem, a má spoustu rituálů, které mu dodávají pocit bezpečí. Například každý večer před spaním navštěvuje milovanou maminku v ložnici a klade jí různé prapodivné dotazy. Zaběhlou rutinu naruší až nová spolužačka Sydney. Nosí ulítlé oblečení, má dredy a jmenuje se podle města, kde se narodila – Frankieho Sydney naprosto fascinuje. Co mají ti dva společného? Oba trpí tím, že jejich rodiny nejsou tak úplně normální... Dojemný, ale také velmi vtipný komorní příběh novozélandské autorky Kate de Goldi se doposud dočkal už 29 vydání.

Chcete si přečíst knihu?Frankieho otázky před spaním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate de Goldi. Číst Frankieho otázky před spaním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY