Úspěšný návrh výzkumu

Úspěšný návrh výzkumu - Keith F. Punch | Replicamaglie.com

...ntování dobře zpracovaného plánu pro provedení výzkumu ... Úspěšný návrh výzkumu - Keith F. Punch | Databáze knih ... . Keith F. Punch: Úspěšný návrh výzkumu. Úspěšný návrh výzkumu - Punch Keith - Kniha se zabývá jak kvantitativním, tak kvalitativním přístupem k empirickému výzkumu v sociálních vědách a zaměřuje se na tři ústřední témata: Co je výzkumný projekt, kdo ho čte a proč? Jak máme postupovat při z Úspěšný návrh výzkumu Přihlášení ... Kniha se zabývá jak kvantitativním, tak kvalitativním ... PDF MVZ453 Výzkum konfliktů Mgr. Jana Urbanovská, Ph.D. ... ... Kniha se zabývá jak kvantitativním, tak kvalitativním přístupem k empirickému výzkumu v sociálních vědách a zaměřuje se na tři ústřední témata: Co je výzkumný projekt, kdo ho čte a proč? Jak máme postupovat při zpracování návrhu projektu? V knize Úspěšný návrh programu se každý čtenář dozví, co je to návrh výzkumu a jak je nutné jej koncipovat. V osmi kapitolách jsou postupně a dobře hierarchicky uspořádané problémové okruhy, s kterými se musí každý výzkumník seznámit....

INFORMACE

AUTOR
Keith F. Punch
DIMENZE
12,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšný návrh výzkumu.pdf

POPIS

Kniha se zabývá jak kvantitativním, tak kvalitativním přístupem k empirickému výzkumu v sociálních vědách a zaměřuje se na tři ústřední témata: Co je výzkumný projekt, kdo ho čte a proč? Jak máme postupovat při zpracování návrhu projektu? Jak může vypadat zpracovaný návrh projektu? Jedná se o nezbytnou knihu pro jakéhokoli studenta nebo výzkumníka, který se chystá začít vlastní výzkum. Úspěšný výzkum vyžaduje efektivní a důkladnou přípravu. V tomto rozšířeném a aktualizovaném vydání Úspěšného návrhu výzkumu autor předkládá návod k řešení jednotlivých aspektů přípravy návrhu výzkumu a prezentování dobře zpracovaného plánu pro provedení výzkumu.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšný návrh výzkumu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keith F. Punch. Číst Úspěšný návrh výzkumu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY