Variace na hlásku m: (Úvahy nad texty Věry Linhartové)

Variace na hlásku m: (Úvahy nad texty Věry Linhartové) - Veronika Košnarová | Replicamaglie.com

... HRBÁČKOVÁ ... Porovnání cen gratulace k 80 texty, srovnání cen gratulace k 80 texty na portálu HLEDEJCENY ... Gratulace k 80 texty levně | Mobilmania zboží ... .cz. 0510236 - ÚČL 2020 RIV eng A - Abstrakt Kuzmičová, Anežka Reading, consciousness, and personal resonance to literature in education. Erfurt, 2019. Alfa Mezinárodní ekonomie: (vybrané texty a příklady) (978-80-87197-18-9) Srozumitelná publikace je určena především studentům vysokých škol ekonomického zaměření. Uznávaní autoři z VŠE v Praze se v knize soustředí na základní pojmy a vztahy mezinárodní ekonomie, a ... Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. - Vyšla ... ... . Uznávaní autoři z VŠE v Praze se v knize soustředí na základní pojmy a vztahy mezinárodní ekonomie, a text je proto vhodný i pro čtenáře bez ... Společnost EUROMEDIA GROUP, a. s., IČO: 497 09 895, se sídlem Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5 - Smíchov (dále jen „my"), chrání veškeré osobní údaje poskytnuté členy Knižního klubu (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou. Jakub Vaněk píše o Variaci na hlásku m (5. 2. 2020) Nejnovější příspěvek bohemistického E*fora je věnován knize Veroniky Košnarové s názvem Variace na hlásku m: úvahy nad texty Věry Linhartové, která vyšla v loňském roce v pražském nakladatelství Torst. „Nejpřesvědčivější je Košnarová v kapitolách, kde se ... Variace na hlásku m Úvahy nad texty Věry Linhartové • Cudzie jazyky • Veronika Košnarová • 2019/10. Jádro podnětné knihy o díle spisovatelky Věry Linhartové není orientováno diachronicky a není poplatné schématu „život a dílo". Veronika Košnarová: Variace na hlásku m (Úvahy nad texty Věry Linhartové) B61 \\print\usr_data\bohumil.fiser\Plocha\DOTACE 2019\Česká literatura 2019\2 TRIGON_logos\1_TRIGON_zadost o dotaci a rozpocet projektu_logos.xlsx Tváře Luny (Sborník Logos 2019) B62 Nakupte knihy z nakladatelství Torst za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Jakub Vaněk píše o Variaci na hlásku m (E*forum, 5. 2. 2020) Nejnovější příspěvek bohemistického E*fora je věnován knize Veroniky Košnarové s názvem Variace na hlásku m: úvahy nad texty Věry Linhartové, která vyšla … více. Píše Jakub Vaněk (E*forum, 5. 2. 2020) Kupte knihu Variace na hlásku m (Úvahy nad texty Věry Linhartové) - s 10% slevou v e-shopu za 269 Kč v knihkupectví Booktook.cz...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Košnarová
DIMENZE
5,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Variace na hlásku m: (Úvahy nad texty Věry Linhartové).pdf

POPIS

Jádro podnětné knihy o díle spisovatelky Věry Linhartové není orientováno diachronicky a není poplatné schématu „život a dílo“. Jednotlivé kapitoly podrobně analyzují klíčová témata a „referenční rámce“ jejího psaní. Biografický základ zde ovšem nechybí: autorka ho nabízí v kapitole Cesta. Všechny inspirace Věry Linhartové a jimi ovlivněné postoje jsou minuciózně pojednány v následujících kapitolách, v nichž autorka osvědčila detailní znalost díla Věry Linhartové a schopnost nahlédnout je v širokých souvislostech. Tyto kapitoly nabízejí mimořádně bohatý, vnitřně provázaný a jakoby nikdy nekončící interpretační proces, vždy dokonale zajištěný kontaktem s konkrétními texty, a v tomto smyslu otevřený k dialogu se čtenářem. Velká pozornost je věnována proměně autorčiny motiviky pod vlivem zejména orientální inspirace. Velmi obsažně je komentován též vztah textů Věry Linhartové k výtvarným projevům. Kniha je doprovozena množstvím barevných i černobílých reprodukcí výtvarných děl.

Chcete si přečíst knihu?Variace na hlásku m: (Úvahy nad texty Věry Linhartové) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Košnarová. Číst Variace na hlásku m: (Úvahy nad texty Věry Linhartové) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY