Je to všechno ve tvé hlavě: Skutečné příběhy imaginárních nemocí

Je to všechno ve tvé hlavě: Skutečné příběhy imaginárních nemocí - Suzanne O’Sullivanová | Replicamaglie.com

...cí. Manufacturer: JOTA. ... Primářka neurologie dr ... Od svodu ezoteriky a meditace do pravdy v Kristu | Ježíš ... ... . Suzanne O'Sullivanová nás ve své knize Je to všechno ve tvé hlavě provede ošidným světem psychosomatických nemocí. Seznámíme se s pacienty jako Pauline, která byla v dospělosti neustále nemocná, nebo s právničkou Camillou ... Primářka neurologie Dr Suzanne O'Sullivanová nás ve své knize Je to všechno ve tvé hlavě provede ošidným světem psychosomatických nemocí a vybídne nás, abychom se na své potíže podívali podrobněji a snažili se přijít na kloub tajemstvím, která umíme sami před sebou dokonale skrývat. Mezi naší mys Jsme veřejná univerzální knihov ... Kniha: Je to všechno ve tvé hlavě (Suzanne O'Sullivan ... ... . Mezi naší mys Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Autor: Suzanne O`Sullivanová Rok: 2015 ISBN: 9788074628658 NKP-CNB: cnb002751651 OCLC Number: (OCoLC)939571872 OKCZID: 123096351 Citace (dle ČSN ISO 690): O'SULLIVAN, Suzanne. Je to všechno ve tvé hlavě: skutečné příběhy imaginárních nemocí. První vydání. Přeložil Jan KOZÁK. V Brně: Jota, 2015. 295 stran. Vypracovala odborná pojednání, v nichž se opírá o své zkušenosti s pacienty, kteří trpí psychogenními poruchami nebo se léčí na fyzické choroby, jako je epilepsie. Kniha Je to všechno ve tvé hlavě je její prvotina. (skutečné příběhy imaginárních nemocí) A toto vše opravdu skvěle vystihuje celý název její knihy: Je to všechno ve tvé hlavě - skutečné příběhy imaginárních nemocí. V samotném úvodu se autorka snaží vysvětlit odborné pojmy, o nichž ví, že je bude v následujícím textu hojně používat. Podobné fráze: penaflor lygia day tohle vsechno je pravda, tohle vsechno je pravda lygia day penaflor, je to vsechno ve tve hlave e book, kamen a fletna a to jeste neni vsechno i, kamen a fletna a to jeste neni vsechno ii, kamen a fletna a to jeste neni vsechno iii, tohle vsechno je pravda 978 80 7544 72...

INFORMACE

AUTOR
Suzanne O’Sullivanová
DIMENZE
3,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Je to všechno ve tvé hlavě: Skutečné příběhy imaginárních nemocí.pdf

POPIS

Primářka neurologie dr. Suzanne O’Sullivanová nás ve své knize Je to všechno ve tvé hlavě provede ošidným světem psychosomatických nemocí. Seznámíme se s pacienty jako Pauline, která byla v dospělosti neustále nemocná, nebo s právničkou Camillou, jejíž život byl po všech stránkách dokonalý – až na nevysvětlitelné záchvaty, s Yvonne, kterou v práci oslepil čisticí sprej, nebo se slibnou tanečnicí Rachel, která náhle uvízla v očistci myalgické encefalomyelitidy. Suzanne O’Sullivanová nás vybízí, abychom se na své potíže podívali podrobněji, snažili se přijít na kloub tajemstvím, která umíme dokonale skrývat sami před sebou, a abychom se pokusili pochopit, odkud pramení naše odvěká neochota vzít na vědomí velmi úzký a pozoruhodný vztah mezi naší myslí a fyzickým tělem.

Chcete si přečíst knihu?Je to všechno ve tvé hlavě: Skutečné příběhy imaginárních nemocí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne O’Sullivanová. Číst Je to všechno ve tvé hlavě: Skutečné příběhy imaginárních nemocí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY