Kamo I-IV: komplet

Kamo I-IV: komplet - Daniel Pennac | Replicamaglie.com

...tegorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Godišnji plan i program rada škole 2017./2018. by S K - Issuu ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte nebo prodejte knihy z nakladatelství Meander v online antikvariátu TrhKnih.cz Seznamte se s opravdu výjimečným vikinským hrdinou Škyťákem Strašným Treskou III. Z dochovaných spisů známý válečnický náčelník kmene ... Meander kamuv utek | Sleviste.cz ... . Z dochovaných spisů známý válečnický náčelník kmene Chlupatých chuligánů, obávaný bojovník a amatérský přírodovědec, vzpomíná na strastiplnou cestu na vikinský trůn. Skutečný psí román Čokl Paličák je o hledání lásky a přátelství z pera slavného francouzského spisovatele Daniela Pennace. Už když se narodí, nikdo toho šeredného čokla nechce, ale on má zatracené štěstí. Kupte nebo prodejte knihu Doktore, poplach, jde o všechno v online antikvariátu TrhKnih.cz Proč Kamo, který se nebojí ...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Pennac
DIMENZE
4,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Kamo I-IV: komplet.pdf

POPIS

Souborné vydání oblíbené tetralogie francouzského romanopisce Daniela Pennaca, která nám důvěrně připomíná Sempého Mikulášovy patálie. Letos ze znalostí reálií knihy soutěžilo vybraných 140 škol v Souboji čtenářů. Kamo je nejslavnější dětský román plný fantazie a dobrodružství kluků z prvního ročníku lycea. V Meandru postupně vyšly Kamo – nápad století; Kamo a já; Kamo – Agentura Babylon a Kamův útěk. Za svá díla získal Pennac celou řadu ocenění. Je mimo jiné autorem nejznámější obsáhlé knižní eseje o tom, proč děti dnes už vůbec nečtou a jak s nimi číst - Jako román. Vtipné kresby v Kamovi jsou od mladého malíře Tadeáše Kotrby.

Chcete si přečíst knihu?Kamo I-IV: komplet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Pennac. Číst Kamo I-IV: komplet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY