Poslední Laponec

Poslední Laponec - Olivier Truc | Replicamaglie.com

...my sobího chovu, Klement Nango a Nina Nansenová sehrávají jako noví parťáci, vesnice Kautokeino se chystá na návrat starého šamanského bubnu ... Poslední Laponec / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Více o audioknize Poslední Laponec Nejlepší francouzská detektivka roku 2013 ověnčená dalšími 20 literárními cenami. Zatímco se vyšetřovatelé zvláštní odnože norské policie, specializované na problémy sobího chovu, Klemet Nango a Nina Nansenová sehrávají jako noví parťáci, vesnice Kautokeino se připravuje na ... Kupte knihu Poslední Laponec (Olivier Truc) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si dopor ... Kniha: Posledný Laponec (Olivier Truc) | Martinus ... ... Kupte knihu Poslední Laponec (Olivier Truc) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Trucův „Poslední Laponec" po umělecké stránce nedosahuje kvalit jiného románu ze sámského prostředí, který kombinuje detektivní thriller s mystickými prvky, „Stallo" od Stefana Spjuta (Host, 2013). Přesto jde o prvotřídní detektivku, přesně takovou, jaká se „hltá" v jediném zátahu. "Pokud vás již omrzeli všichni ti vyšetřovatelé z Osla, Skane či Stockholmu, je Poslední Laponec velmi zajímavou a neotřelou alternativou k již zavedeným jménům. Navíc opravdu mrazivé a originální prostředí přiláká nejednoho čtenáře. Laponsko v sobě skrývá opravdu hodně a je škoda, že se mu věnuje tak málo ... Poslední Laponec . Olivier Truc; Olivier Truc . 4,3 . Sledovať autora . Detektívky. Všetky knihy autora . Panteon, 2014. 6-7 hodín čítania. Vydavateľstvo Panteon, 2014. 1. diel série Klemet Nango a Nina Nansenová. Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu ... Poslední Laponec - audiokniha obsahuje ledově mrazivý thriller, jehož autorem je Olivier Truc. Účinkují Jana Stryková, Igor Bareš a Pavel Rímský. Nejlepší francouzská detektivka roku 2013 ověnčená dalšími 20 literárními cenami Poslední Laponec Olivier Truc. Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na návrat starého šamanského bubnu. V minulosti bylo mnoho bubnů zničeno v boji proti pohanství. První buben vracející se na laponské území je však ukraden. Vadí návrat bubnu místní církvi? Katalogové č.: AK042 EAN: 8594169480428 Formát: 1 x CD mp3 Délka nahrávky: 9 hodin 19 minut. Recenze. Poslední Laponec / knihozrout.cz. Poslední Laponec / schefikuvblog.eu...

INFORMACE

AUTOR
Olivier Truc
DIMENZE
5,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední Laponec.pdf

POPIS

Nejlepší francouzská detektivka roku 2013 ověnčená dalšími 20 literárními cenami Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na návrat starého šamanského bubnu. V minulosti bylo mnoho bubnů zničeno v boji proti pohanství. První buben vracející se na laponské území je však ukraden. Vadí návrat bubnu místní církvi? Nebo to provedli laponští separatisté, aby se o nich mluvilo? Případ se dál zamotává smrtí pastevce sobů. Policejní vyšetřovatelé Klement Nango a Nina Nansenová odhalují vztahy mezi rázovitými laponskými sobaři a norskými usedlíky i tajemství dávné expedice do těchto končin. Co tehdy objevil český geolog?Thriller s ledově mrazivým děním ve stopách laponských chovatelů sobů dobývá svět! VG (Norsko)Na pozadí polární noci, starobylých náboženských tradic a divoké rivality pastevců sobů vytváří Olivier Truc pozoruhodný fascinující thriller, který je mnohem víc než jen barvitá exkurze do exotické laponské kultury. TÉLÉRAMA MAGAZINE (Francie)

Chcete si přečíst knihu?Poslední Laponec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olivier Truc. Číst Poslední Laponec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY