Šitíčko

Šitíčko - Marjane Satrapiová | Replicamaglie.com

...Bolatice okres Opava. Telefon 1: (+420) 553 677 969 Telefon 2: (+420) 734 750 798 ... Šitíčka, hříbky | KOH-I-NOOR a.s. ... ... S láskou ušiji výbavičku nejen pro Vaše miminko. Můžete vybírat z produktů skladem a nebo Vám ušiji nejen výbavičku přímo na míru do Vašeho pokojíčku. Šitíčko je základní pomůckou v domácnosti. U nás v JYSKu najdete šicí soupravy obsahující vše důležité. Šitíčko nabizíme i v praktickém balení. vrstvy: hliníková folie s nánosem PE + 100 % PES - termicky pojený + 100 % P ... Kazety na šití - Heureka.cz ... . vrstvy: hliníková folie s nánosem PE + 100 % PES - termicky pojený + 100 % PES - vpichované rouno pružná hliníková podložka díky nánosu hliníku na PE (celkem 60 g/m2) dobré tepelně-izolační vlastnosti; odráží teplo a žár (podle toho, na kterou stranu umístíte Al folii, ho buď odráží ven nebo naopak dovnitř) Šitíčko pro miminka, Brno. 1.8K likes. Šitíčko pro miminka - to je šití na zakázku pro naše nejmenší. Je libo hnízdo, ...

INFORMACE

AUTOR
Marjane Satrapiová
DIMENZE
11,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Šitíčko.pdf

POPIS

Tahle knížka je vlastně záznam důvěrných rozhovorů íránských žen, příbuzných i známých autorky, které upřímně i vtipně probírají intimní, rodinné i širší záležitosti. Název odkazuje žertovným tónem na jistou praktiku: ženy v Íránu si někdy před svatbou, aby jejich ženich neměl pocit, že byl ukrácen na svých patriarchálních právech a ošizen na zboží, nechávají chirurgicky sešít porušenou panenskou blánu. Devět dam, včetně Marjaniny babičky a matky, bez přítomnosti mužů probírá vše možné od volby (či nemožnosti volby) ženicha přes kvality mužů na Západě až po plastickou chirurgii.Velmi komorní, ale působivé dílko, ve kterém autorka znovu prokázala, že je mistryní psychologické drobnokresby a vykreslování povah – a navíc že k tomu, aby vytvořila zásadní grafický román, nepotřebuje dějinné a převratné události jako ve svém nejslavnějším díle, Persepoli.

Chcete si přečíst knihu?Šitíčko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marjane Satrapiová. Číst Šitíčko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY