Tlustoprdka, no a co?

Tlustoprdka, no a co? - Renáta Názlerová | Replicamaglie.com

...ek látky k přemýšlení. Tlustoprdka, no a co? Publikováno v 21 led 2020 21 led 2020 od Zápisky jedné knihovnice Znáte ten pocit, vyberete si knížku s tím, že od ní čekáte hlavně zábavu a odlehčení a nakonec zjistíte, že vám dala mnohem víc? A že je TLUSTOPRDKA, NO A CO? Energie, která z ní čiší, uvádí ostatní v úžas a pro jednu dospívající dívku se stane velkým vzorem ... Tlustoprdka, no a co? - Renáta Názlerová - Megaknihy.cz ... . Anabele Wobel táhne na šedesát let a mohla by už sedět doma, koukat z okna a vzpomínat na své mládí. Ale Anabela má úplně jiný styl života. Tlustoprdka, no a co? je ... Tlustoprdka, no a co? | O2 Knihovna ... . Anabele Wobel táhne na šedesát let a mohla by už sedět doma, koukat z okna a vzpomínat na své mládí. Ale Anabela má úplně jiný styl života. Tlustoprdka, no a co? je ...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Názlerová
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Tlustoprdka, no a co?.pdf

POPIS

Každá žena touží po lásce... Ale také po obdivu a uznání. A všechny ženy si lásku, obdiv a uznání zaslouží. Bez ohledu na věk nebo hmotnost. Své o tom vědí hlavní hrdinky příběhu o hledání cesty k mužům a jejich srdcím. Jedna je ještě velmi mladá a druhá zase ve věku, kdy už mnozí na lásku ani nevěří. Navzdory mnoha rozdílům se spolu sblíží a obě najdou to, co hledají. Pravdu o sobě a o životě kolem sebe. Na vlastním příběhu dokazují, že krása nemá přesné parametry. Protože krása je v očích a srdci toho, kdo se dívá.

Chcete si přečíst knihu?Tlustoprdka, no a co? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Názlerová. Číst Tlustoprdka, no a co? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY