Bav se … a tvoř! - Zvířata z papíru

Bav se … a tvoř! - Zvířata z papíru - Pavlína Opatrná | Replicamaglie.com

...dětmi? Zkuste společně tvořit, přitom si povídejte a hrajte ... Zvířátka z papíru - Bav se... a tvoř! - Opatrná Pavlína ... ... . Vyrábějte hračky, dárky, dekorace, přáníčka nebo třeba masky na karneval. V knížce najdete nejen návody „krok za krokem" a názorné šablony, ale také zajímavosti o... Zvířátka z papíru - Bav se... a tvoř! - Pavlína Opatrná . Jak trávit čas s dětmi? Zkuste společně tvořit, přitom si povídejte a hrajte. Vyrábějte hračky, dárky, dekorace, přáníčka nebo třeba ... Bav se... a tvoř! Zvířátka z papíru - Pavlína Opatrná ... ... . Vyrábějte hračky, dárky, dekorace, přáníčka nebo třeba masky na karneval. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kniha Bav se... a tvoř! Zvířátka z papíru na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Bav se... a tvoř! Zvířátka z papíru od... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Bav se... a tvoř! Zvířátka z papíru. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bav se... a tvoř! Zvířátka z papíru. OPATRNÁ Pavlína. Info: Slovart, 2015 (1.) - brož., 128 str. EAN: 9788075291066 Porovnání cen masky z papiru, srovnání cen masky z papiru na portálu HLEDEJCENY.cz. Název: Zvířátka z papíru - Bav se... a tvoř! Autor: Pavlína Opatrná. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 97...

INFORMACE

AUTOR
Pavlína Opatrná
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Bav se … a tvoř! - Zvířata z papíru.pdf

POPIS

Jak trávit čas s dětmi? Zkuste společně tvořit, přitom si povídejte a hrajte. Vyrábějte hračky, dárky, dekorace, přáníčka nebo třeba masky na karneval. V knížce najdete nejen návody „krok za krokem“ a názorné šablony, ale také zajímavosti o zvířátkách a náměty pro společné povídání a hry. Hlavním použitým materiálem je papír – někde budou stačit noviny, jinde karton nebo čtvrtka. Pro některé projekty naleznete vzorované (scrapbookové) papíry přímo v knížce. Holčičkám i klukům jistě udělá radost létající pterodaktyl, roztomilí zajíčci, quillingové sovičky, skládaný drak či upír z papírových ruliček, ale také průsvitní motýlci, vánoční rybičky, čtenář chameleon, bublinkové slůně a mnoho dalších zvířátek i legračních příšerek.

Chcete si přečíst knihu?Bav se … a tvoř! - Zvířata z papíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína Opatrná. Číst Bav se … a tvoř! - Zvířata z papíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY