Rodinné album

Rodinné album - Olga Housková | Replicamaglie.com

...í republiky ... Rodinné album (Family Album) je americký dvoudílný televizní film stanice NBC z roku 1994, který režíroval Jack Bender podle stejnojmenného románu Danielle Steelové z roku 1985 ... Rodinné album - hanickapenickova - album na Rajčeti ... .Film popisuje osudy americké rodiny od 50. do 80. let 20. století. Děj 61 videos Play all [album] Petr Novák - Zlatá Kolekce (2015) kompletní kvalitní The Sounds Of Silence (Live) by Simon & Garfunkel - Duration: 4:35. Mofromusic Recommended for you Fotoalba na fotky vašich dětí a krásných chvil jako svatba nebo dovolená. Nespoléhejte na počítač a mobil. Vaše vzpomínky vždy nejlépe ochrání fotoalbum. P ... Olga Housková: Rodinné album (16. 12. 2019) - YouTube ... . Mofromusic Recommended for you Fotoalba na fotky vašich dětí a krásných chvil jako svatba nebo dovolená. Nespoléhejte na počítač a mobil. Vaše vzpomínky vždy nejlépe ochrání fotoalbum. Pokud máte rádi papírové fotografie založené v albu, vítejte v našem e-shopu. Vybírejte ze stovek typů, druhů, barev a provedení. Fotoalba a doplňky k archivaci fotek Rodinné album 1. Fotky; O albu; Fotodárky 46. 1. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah. Odstranění fotek a videí z alba. Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte ... Back to albums list Rodinné album Show more Family photo album - My father...

INFORMACE

AUTOR
Olga Housková
DIMENZE
7,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinné album.pdf

POPIS

Autorka knihy, Olga Housková (1919–2015) strávila život mezi knihami a fotografiemi, v prostředí kulturních osobností, k nimž patřili její rodiče Staša a Rudolf Jílovští. Měla blízký vztah se svou sestrou dvojčetem –aprávě Staše Fleischmannové-Jílovské je tato kniha věnována k jejím stým narozeninám. Obě sestry byly profesionální fotografky, v letech 1939–1949 vedly Fotoateliér OKO v pražském domě U Topičů. Za války v ateliéru pracovaly pro odboj. Olga Housková byla šestnáct let (1956–1972) fotografkou v Divadle na Vinohradech. Vzpomínky autorky mají formu epizod s jemnou pointou. Vzájemně se doplňují s mnohdy unikátními fotografiemi, vybranými ze čtyřiačtyřiceti alb z let 1919–2015, které dokládají význam fenoménu rodinného alba pro kulturní tradici. Zachycují každodenní život i osobnosti jako Milena Jesenská a její dcera Honza Krejcarová, Ferdinand Peroutka a Eva Peroutková, Soňa Červená, Zdeňěk Bořek-Dohalský, Jiří Voskovec, Vítězslav Nezval, Jaromír Funke, Josef Florian, Josef Mařatka, Jan Herben, Ivan Herben, Arnošt Paderlík či Vlastimil Brodský. Připomínají také židovské přátele zahynuvší v koncentračních táborech. Kniha tvoří triptych se svazky Staša Fleischmannová: Vrstvami (Torst, 2014) a Olga Housková: Sny (Torst, 2015).

Chcete si přečíst knihu?Rodinné album ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Housková. Číst Rodinné album Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY