Den po dni

Den po dni - David Macháček | Replicamaglie.com

...s Vietnam War Music - Best Rock Music Of All Time - 60s and 70s Rock Playlist - Duration: 2:10:36 ... Sledujte vývoj březosti feny den po dni ... . MoMo Lisa Recommended for you Den po dni: LEDEN. 1.1. 1915 - Nejtěžší rakouské dělostřelectvo bombardovalo Tarnov - posádku České družiny. 1916 - V Chicagu vyšlo první číslo informačního týdeníku "Czechoslovak Review". 2.1. 1919 - Československá vojska obsadila Bratislavu. 3.1. Vývoj štěňátka den po dni. Vývoj štěňátka od narození . 1. den života štěňat Čerstvě osušené štěně zbaven ... Zahradničení den po dni - Velký zahradnický rádce od 159 ... ... . Vývoj štěňátka od narození . 1. den života štěňat Čerstvě osušené štěně zbavené plodových obalů a hlenů ihned přiložíme k matce, aby se co nejdříve přisálo k bradavce. Březost feny: Den po dni. Rady začátečníkům. Přidal dominik, dne 12. 04. 2016 , 0x Březí (gravidní) fena je mnohem náchylnější vůči okolním vlivům, proto je dobré, a to alespoň v pozdějších fázích březosti zvýšit péči. Existují názory, že první březostí, popř. háráním je z feny dospělý pes ... Všechny informace o produktu Kniha Zahradničení den po dni - Velký zahradnický rádce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zahradničení den po dni - Velký zahradnický rádce. Oplodnění je prvním krokem na cestě těhotenstvím. Je pro všechny maminky, k...

INFORMACE

AUTOR
David Macháček
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Den po dni.pdf

POPIS

Z lenosti a špatné paměti se před pěti lety zrodil fotodeník Davida Macháčka, známého z pořadu Reportéři České televize. Autor, který se zároveň věnuje fotografii i toulkách za svou oblíbenou architekturou, si svým jedinečným projektem stačil získat na Facebooku své stálé fanoušky. Nejen ti teď díky originální knižní podobě fotodeníku mohou ocenit magickou moc spojení nostalgických fotografií a krátkých dvojverší, které vybízí k zamyšlení a hledání smyslu. David Macháček si chtěl zaznamenávat prožité dny, jenže na psaní klasického deníku byl příliš líný. Navíc někdy neměl u sebe zrovna diář, jindy zase zapomněl tužku. Jediné, co má při sobě pořád, je mobilní telefon. Podle pravidla „jeden den – jedna fotka“ si zapisuje od roku 2014 prožité dny na paměťovou kartu telefonu. Každou fotografii pak doplňuje mini básničkou, aby si obrazovou vzpomínku ještě víc zafixoval. „Od té doby, co si fotodeník vedu, jsem se zpomalil, protože si víc všímám věcí kolem sebe. A čas od času se zastavím, abych si to zajímavé vyfotil. Je to návykové a občas si připadám jak zpomalený film. Baví mě objevovat nové věci na místech, kolem kterých jsem v životě prošel už stokrát nebo tisíckrát. Je to zvláštní pocit, i ve svých rodných Pardubicích si teď často připadám jako cizinec.“ David Macháček (1970) pracuje jako reportér v pořadu České televize Reportéři ČT a je také studentem Institutu tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. Svůj první snímek pořídil v létě 1978 na letním táboře v Lanžově. Na svitkový film vyfotil fotoaparátem Pionýr chatku, ve které bydlel. Pak si dal na čtvrt století pauzu a k fotografování se vrátil až v době, kdy v kapse začal nosit první mobilní telefon s fotoaparátem.

Chcete si přečíst knihu?Den po dni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Macháček. Číst Den po dni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY