EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách

EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách - Michal Priesnitz | Replicamaglie.com

...íst. 33 prodejen po celé ČR EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách - Priesnitz Michal, Dziková Majda, Svobodová Ema, Svobodová Tereza - EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus ... Kniha: Na prázdninách / 5x puzzle - kolektiv | Knihy.ABZ.cz ... . Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdi EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus. Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdinů předkládané knihy. Děj se odehrává v Olomouci o prázdninách a čtveřice dětí poznává město spolu s dalšími třemi kamarády. EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách Priesnitz, Michal. 4 dny. Naše cena: 243 Kč EJTL, o tajemně dobrod ... Priesnitz Michal - Knihkupectví Ládví - Easy Life s.r.o. ... . Děj se odehrává v Olomouci o prázdninách a čtveřice dětí poznává město spolu s dalšími třemi kamarády. EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách Priesnitz, Michal. 4 dny. Naše cena: 243 Kč EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách Autor: Michal Priesnitz Ema, Jenda, Tonda a Laura přijíždějí k dědečkovi a babičce na celé dva měsíce. Aby se děti zabavily a nenudily, vymyslí jim děda na každý den nové dobrodružství ... EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus. Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdinů předkládané knihy. Děj se odehrává v Olomouci o prázdninách a čtveřice dětí poznává město spolu s dalšími třemi kamarády. Není zde nic, co by nechtěli, n...

INFORMACE

AUTOR
Michal Priesnitz
DIMENZE
12,49 MB
NÁZEV SOUBORU
EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách.pdf

POPIS

EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus. Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdinů předkládané knihy. Děj se odehrává v Olomouci o prázdninách a čtveřice dětí poznává město spolu s dalšími třemi kamarády. Není zde nic, co by nechtěli, nemohli a konečně nepoznali. K tomu jim asistuje romanticky založený dědeček, dále pak bývalý říční plavec, a řada dědečkových přátel. Dědeček seznamuje svá vnoučata s tajemstvími města a stručně glosuje minulá období a jejich tragiku. Kniha je vedena ve dvou rovinách. První spočívá v popisu prožívaných dobrodružství, druhá v komentářích a úvahách dědečka o tom, čím vším si město ajeho lidé museli projít a čím se prožít.

Chcete si přečíst knihu?EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Priesnitz. Číst EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY