Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti

Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti - Jan Krátký | Replicamaglie.com

...y se tam střetávaly dva světy, občas zvítězil jeden, jindy ten druhý ... Kniha Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti - Jan ... ... . Zúčastnil se dění na straně, která nemohla zvítězit, ale také nemohla rychle odejít ze světové scény. Střet zájmů velmocí postavil proti sobě na hranici člověka proti člověku. Kluk z Polenského porovnaj ceny v 8 obchodoch od 5.57 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp KLUK Z POLENSKÉHO ZÁMKU NA HRANICÍCH VLASTI - JAN KRÁTKÝ najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk 118 Kč Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti | Jan Krátký . ... Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti - Jan Krátký ... ... .sk 118 Kč Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti | Jan Krátký . Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti | Autor v letech 1951 - 1971 působil jako důstojník pohraniční stráže. V knize píše o něčem, čeho se zúčastnil, co viděl nebo o tom, co se i ústně předávalo na pohraničních útvarech a v pohraničí vůbec. Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti Autor: Jan Krátký Vzpomínky bývalého důstojníka Pohraniční stráže věnované 50. a 60. létům 20. století. ... O princezně se zlatou hvězdou na čele, O třech zakletých psech, O bílém hadu, O zlatém kolovrátku, O zlatých zámcích, Dobré… 104 Kč - 187 Kč ve 4 obchodech Porovnat ceny Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti - Jan Krátký Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti; Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti. ... V knize píše o něčem, čeho se zúčastnil, co viděl nebo o tom, co se i ústně předávalo na pohraničních útvarech a v pohraničí vůbec. Píše o státní hranici v letech „železné opony", kdy se tam střetávaly dva světy ... > Naučná a odborná literatura > Historie a fakta > Dějiny států > Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti. Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti Jan Krátký . Skladem 5+ ks 147 Kč ... 0 hodnocení Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Autor v letech 1951 - 1971 působil jako důstojník pohraniční stráže. V knize píše o něčem, čeho se zúčastnil, co viděl nebo o tom, co se i ústně předávalo na pohraničních ... Hledáte Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti od Jan Krátký? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti od Jan [email protected]@ v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Jan Krátký - úspěchy na poli literárních cen. Vítězství: Cena Miroslava Ivanova - 2015 - Regionální Cena za literaturu faktu - prémie - Kluk z polenského zámku na hranicích vlasti Všechny informace o produktu Kniha Kluk z Polenského zámku na ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Krátký
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti.pdf

POPIS

Autor v letech 1951 - 1971 působil jako důstojník pohraniční stráže. V knize píše o něčem, čeho se zúčastnil, co viděl nebo o tom, co se i ústně předávalo na pohraničních útvarech a v pohraničí vůbec. Píše o státní hranici v letech "železné opony", kdy se tam střetávaly dva světy, občas zvítězil jeden, jindy ten druhý. Zúčastnil se dění na straně, která nemohla zvítězit, ale také nemohla rychle odejít ze světové scény. Střet zájmů velmocí postavil proti sobě na hranici člověka proti člověku. Oba se snažili bránit svoji pravdu.

Chcete si přečíst knihu?Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Krátký. Číst Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY