Chrám i tvrz: Kniha o češtině

Chrám i tvrz: Kniha o češtině - Pavel Eisner | Replicamaglie.com

...na téma naše mateřština. Chrám i tvrz - Kniha o češtině - CDmp3 (Čte Miroslav Horníček) Eisner Pavel Cena: 133 Kč Tvrz Šorel Václav Cena: 254 Kč Ke knize "Chrám i tvrz" doporučujeme také: Born to run Zrozeni k běhu McDougall, Christopher Cena: 279 Kč Recenze a komentáře k titulu ... Chrám i tvrz - Pavel Eisner | Elektronická kniha na Alza.cz ... ... Chrám i tvrz - kniha o českém jazyce z pera Pavla Eisnera. Audioknihu interpretuje Karel Höger. Nahrávka vycházející z knih Pavla Eisnera o češtině a jejích krásách Chrám i tvrz a Čeština poklepem a poslechem v citlivém přednesu Karla Högera je jednou z perel supraphonského archivu. Všechny informace o produktu Audiokniha Chrám i tvrz - Kniha o češtině - Eisner Pavel - CD ... Chrám i tvrz - Kniha o češtině - Pavel Eisner | Knihy ... ... . Nahrávka vycházející z knih Pavla Eisnera o češtině a jejích krásách Chrám i tvrz a Čeština poklepem a poslechem v citlivém přednesu Karla Högera je jednou z perel supraphonského archivu. Všechny informace o produktu Audiokniha Chrám i tvrz - Kniha o češtině - Eisner Pavel - CD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Chrám i tvrz - Kniha o češtině - Eisner Pavel - CD....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Eisner
DIMENZE
11,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Chrám i tvrz: Kniha o češtině.pdf

POPIS

Poutavé vyprávění o naší mateřštině, o úžasné kulturní stavbě podobné chrámu i tvrzi. Proslulé dílo, jež je nejen odborným výkladem, ale především vyznáním lásky k českému jazyku. Téměř na osmi stech stranách autor postihuje češtinu ve všech jejích mnohotvárných a nevyčerpatelných aspektech, z hlediska mluvnického i slohového. Krátké kapitoly věcně a utříděně, vtipně, s humorem a ironií, rozhněvaně i kriticky popisují a analyzují způsob našeho vyjadřování. Jde o poutavé vyprávění o naší mateřštině, o úžasné kulturní stavbě podobné chrámu i tvrzi.

Chcete si přečíst knihu?Chrám i tvrz: Kniha o češtině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Eisner. Číst Chrám i tvrz: Kniha o češtině Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY