Dobrodružství Wesleyho Jacksona

Dobrodružství Wesleyho Jacksona - William Saroyan | Replicamaglie.com

...s from the world's largest community for readers ... Dobrodružství Wesleyho Jacksona - William Saroyan | KOSMAS ... ... ... Dobrodružství Wesleyho Jacksona - Knihkupectví Luxor ... s from the world's largest community for readers. Wesley Jackson je obyčejný americký kluk, kterému j... Dobrodružství Wesleyho Jacksona Wesley Jackson je obyčejný americký kluk, kterému je devatenáct let, právě narukoval a jeho oblíbenou písničkou je „Valencia". Prochází výcvikem, natáčí pro armádu instruktážní ...

INFORMACE

AUTOR
William Saroyan
DIMENZE
9,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství Wesleyho Jacksona.pdf

POPIS

Wesley Jackson je obyčejný americký kluk, kterému je devatenáct let, právě narukoval a jeho oblíbenou písničkou je „Valencia“. Prochází výcvikem, natáčí pro armádu instruktážní filmy, ale jinak vojnu nenávidí a v duchu stále touží po Dívce, kterou by mohl milovat a která by mu dala potomka. Když ji po mnohých peripetiích konečně nachází, usazuje se s ní v očekávání kýženého syna a přitakává plně lásce, životu a prostému lidskému naplnění. William Saroyan sepsal Dobrodružství Wesleyho Jacksona na základě vlastních zkušeností ze služby v americké armádě. V roce 1942 byl vyslán do Londýna jako člen filmového štábu, své zážitky si poctivě zapisoval, a když je posléze vydal knižně, kvůli jejich pacifistickému vyznění málem skončil před vojenským soudem s obviněním z vlastizrady.

Chcete si přečíst knihu?Dobrodružství Wesleyho Jacksona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Saroyan. Číst Dobrodružství Wesleyho Jacksona Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY