Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu

Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu - Kendall Ryanová | Replicamaglie.com

... ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Turbulence touhy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu. RYANOVÁ Kendall. Info: Grada Publishing, 2015 (1.) - váz., 264 str. Z angl. přel. K. Vítková Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu. RYANOVÁ Kendall. Info: Grada Publishing, 2015 (1.) - váz., 288 str. EAN: Recenze: ELEGANTNÍ HŘÍCH (Kendall Ryan) Zábavný erotický román ze světa módy! Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Cosmopo ... Turbulence touhy Erotická trilogie z prostředí módního ... ... .) - váz., 288 str. EAN: Recenze: ELEGANTNÍ HŘÍCH (Kendall Ryan) Zábavný erotický román ze světa módy! Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Cosmopolis - Grada Cosmopolis a Grada na FB Chci zakoupit titul Elegantní hřích!! Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kód: 00197410 . Turbulence touhy Autor Kendall ... Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu; ... Elegantní hřích Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů. Elegantní hřích je první díl erotické trilogie z prostředí módního průmyslu. Kniha je psána z velké většiny z pohledu Emmy, několik kapitol či částí z pohledu Bena. Styl autorky mě neoslovil, nesedl, nedal mi vůbec nic. V knize se neustále dokola opakují stejné pasáže, dialogy, na určitá slova začnete být ... Emmy Clarková ušla dlouhou cestu. Z nevinné dívky se stala zkušená žena, která si umí s problémy poradit. Když se ovšem ukáže, že její nenáviděná šéfka Fiona je těhotná a že otcem by mohl být Emmyin přítel Ben, je toho i na ni příliš a Emmy se musí rozhodnout, zda o jejich vztah bude bojovat, nebo jestli sexy modela Bena opustí. Grada Všechno, nebo nic. Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu - Kendall Ryanová ... Knihovnice budoucím čtenářům z MŠ Jožky Jabůrkové přečetla známou pohádku Zapomenutý čert a úryvek z pohádky O hloupé havířce. Děti se seznámily i s dílem malíře Josefa Lady, který nejenže ilustroval Drdovy České pohádky, ale do kulis, jejichž je autorem, je zasazena i klasická filmová pohádka Dalskabáty ......

INFORMACE

AUTOR
Kendall Ryanová
DIMENZE
4,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu.pdf

POPIS

Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce po tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben. Ben je Emmyin naprostý opak: je neuvěřitelně nádherný, dobře placený a zcestovalý. Emmy ale nechce být jen jednou z dlouhé řady jeho fanynek a příležitostných flirtů. Když se začnou sbližovat a překonají i temné Benovo tajemství, vloží se mezi ně Fiona a jejich vztah i kariéra jsou v ohrožení.

Chcete si přečíst knihu?Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kendall Ryanová. Číst Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY