Sportovní výživa pro vegetariány a vegany

Sportovní výživa pro vegetariány a vegany - Mareike Grosshauserová | Replicamaglie.com

...á mnoho odborných institucí. Pokud se podíváme na historii člověka, byla potřeba masa a ryb pro rozvoj ... 5 nejdůležitějších suplementů pro vegetariány a vegany ... ... ... 5 nejdůležitějších suplementů pro vegetariány a vegany, které zlepší váš sportovní výkon Kristýna Dvořáková před 4 lety Stereotypní představa, že bez masa a živočišných výrobků se rekordy jednoduše lámat nedají, dnes už dávno neplatí. Sportovní výživa pro vegetariány a vegany skladem (> 5 ks). Doručení do 24 hodin. Doprava zdarma. Název: Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. Autor: Mareike ... Sportovní výživa pro vegetariány a vegany by Flexibooks ... ... . Doručení do 24 hodin. Doprava zdarma. Název: Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. Autor: Mareike Grosshauser. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Zdravý způsob života; Kuchařky, nápoje, diety › Kuchařky - Vegetariánské, veganské; Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-247-5527-4. EAN: 9788024755274. Objednací kód: ND258227 SPORTOVNÍ VÝŽIVA Proteiny ... Vhodné pro vegetariány Bez lepku Bez laktózy Keto Dieta ... Vhodné pro vegany STRAVOVACÍ STYLY / Vhodné pro vegany. Tyto produkty byly vyvinuty pro každého, kdo hledá suplementy na rostlinné bázi pro podporu dosažení vašich fitness cílů. Ať už se věnujete silovému tréninku, cross-fittu nebo ... Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. Mareike Grosshauser. Je maso nutné pro naši stravu? Snad nejčastěji diskutovaná otázka z oblasti výživy, kterou se stále zabývá mnoho odborných institucí. Dům knihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Kuchařky > Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. GROSSHAUSEROVÁ Mareike. Info: Grada Publishing, 2015 (1.) - brož., 136 str. Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sportovní výživa pro vegetariány a vegany. ... Podíváme-li se na historii člověka, maso a ryby byly pro rozvoj lidských zdrojů velmi důležité. Stále se však setkáváme s větším množstvím lidí, kteří živočišné produkty do svého jídelníčku z různých důvodů nezařazují. Z nutričního hlediska však vyvstává ......

INFORMACE

AUTOR
Mareike Grosshauserová
DIMENZE
7,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Sportovní výživa pro vegetariány a vegany.pdf

POPIS

Je maso nezbytnou součástí naší stravy? Dokáže nám i bezmasá strava zajistit dostatečný přísun základních živin? To jsou snad nejčastěji diskutované otázky z oblasti výživy, kterými se dlouhodobě zabývá mnoho odborných institucí. Podíváme-li se na historii člověka, maso a ryby byly pro rozvoj lidských zdrojů velmi důležité. Stále se však setkáváme s větším množstvím lidí, kteří živočišné produkty do svého jídelníčku z různých důvodů nezařazují. Z nutričního hlediska však vyvstává otázka, zda vegetariánská, nebo dokonce veganská strava dokáže splnit všechny požadavky na správnou výživu sportovců a zajistit jim tak dostatečný přísun základních živin; zda lze prostřednictvím bezmasé stravy získat potřebný objem svalové hmoty a zajistit dostatek železa a dalších důležitých látek, potřebných ke sportovním výkonům. Autorka, sportovní výživová specialistka, čtenářům vysvětluje výhody a nevýhody (ale i potenciální rizika) sportujících vegetariánů, radí, jak se udržet v kondici, a nezapomíná ani na mnoho užitečných rad a také receptů na vhodná a chutná vegetariánská a veganská jídla.

Chcete si přečíst knihu?Sportovní výživa pro vegetariány a vegany ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mareike Grosshauserová. Číst Sportovní výživa pro vegetariány a vegany Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY