Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech

Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech - Günther Bloch, | Replicamaglie.com

...ázev: Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech ... sakadovaná mluva - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Autor: Elli H. Radingerová. Překladatel: Tomáš Dimter. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-204-5151-4. EAN: 9788020451514. Objednací kód: NA364896 Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Celkové hodnocení Autor : Radingerová Elli H. Nakladatel : Mladá fronta Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a ... ... . Nakladatel : Mladá fronta Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech 5 4 recenze Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech. Elli H. Radingerová, Günter Bloch. kniha 294 K ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Elli H. Radinger, Günther Bloch. Běžná cena: ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech 263 CZK Nov ... O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech. BLOCH Günther, RADINGEROVÁ Elli H.. ...

INFORMACE

AUTOR
Günther Bloch,
DIMENZE
5,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech.pdf

POPIS

Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a podřízeností psa. Tyto a další oblíbené omyly jsou ve světě pejskařů velmi rozšířené a bývají odvozovány od přirozeného chování vlčích předků. Ale chovají se vlci opravdu takhle? Nikdy! Tato kniha čtenářům a majitelům pejsků ukáže, co se můžeme naučit od vlků ve volné přírodě pro náš život, ale především pro zacházení s našimi čtyřnohými miláčky. A budete se divit, jak moc se liší naše vžité představy od reality.

Chcete si přečíst knihu?Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Günther Bloch,. Číst Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY