Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu

Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu - Chris Grabenstein, | Replicamaglie.com

... nohy Další dobrodružství sourozenců Kiddových! Tentokrát je pátrání po ztracených rodičích zavede do Afriky, do samých útrob egyptských pyramid, do rozpálené pouště a zrádné džungle ... Lovci pokladů. Nebezpečí na Nilu - Biblio ... . Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu - 27 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 299,00 Kč ... Lovci pokladů 1 - 10 %. 289,00 K ... Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu. James Patterson. Detailní informace. Žánr dobrodružství pro děti. Počet stran 468 Ke stažen ... Nabídky na Lovci pokladů z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu L ... Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu | Albatrosmedia.cz ... . Detailní informace. Žánr dobrodružství pro děti. Počet stran 468 Ke stažen ... Nabídky na Lovci pokladů z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Lovci pokladů.Informace, hodnocení a komentáře k Lovci pokladů Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Lovci pokladů doručí dle Vašich požadavků. Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu James Patterson. 299 Kč 239 Kč % Tandy nemůže věřit nikomu, možná ani sama sobě. Zpovědi podezřelé ... Všude na ně číhá nebezpečí v podobě dalších hledačů pokladů, kteří chtějí získat to, co děti Kiddovy. Podaří se jim je zmást pomocí džungle a děti poté jdou úplně na jinou stranu. Ale to už bych vám moc vyzradila. Doufám, že vás to zaujalo a dáte se na dobrodružnou cestu spolu s dětmi....

INFORMACE

AUTOR
Chris Grabenstein,
DIMENZE
8,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu.pdf

POPIS

Další dobrodružství sourozenců Kiddových! Tentokrát je pátrání po ztracených rodičích zavede do Afriky, do samých útrob egyptských pyramid, do rozpálené pouště a zrádné džungle. O tajné agenty, piráty, divoké honičky, lstivé překupníky a luštění šifer ani tentokrát nebude nouze. Stejně tak o sourozenecké špičkování. Podaří se sourozencům přelstít jejich nemilosrdné nepřátele a zachránit rodiče? Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.

Chcete si přečíst knihu?Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Grabenstein,. Číst Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY