Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/

Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ - Jules Verne | Replicamaglie.com

...hrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také předpovídá mnoho vynálezů pozdějších, jako je cestování do vesmíru nebo pod vodou ... Beletrie pro děti 6-12 - Nakladatelství SUN ... . Tajuplný ostrov. /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ - Jules Verne Dobrodružný román v upraveném bilingvním čtení pro děti. 119 Kč Tajuplný ostrov - Dvojjazyčné čtení Č-A - Jules Verne Anotace: Zkrácené dvojjazyčné vydání, převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Jules Verne do svých románů zahrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také … Tajuplný ostrov - Dvojjazyčné čtení Č-A - Verne ... Dvojjazyčné knihy: bilingvní čtení, které pojí příjemné s ... ... . Jules Verne do svých románů zahrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také … Tajuplný ostrov - Dvojjazyčné čtení Č-A - Verne Jules - Zkrácené dvojjazyčné vydání, převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Jules Verne do svých románů zahrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také předp Tajuplný ostrov je zahalen tajemstvím, v některých momentech by se napětí dalo krájet a všichni hlavní hrdinové mi byli sympatičtí od prvního momentu. Jediné, co bych vytkla, je asi hodně detailní popis, který by šel o něco zkrátit. Tajuplný ostrov zná asi každý a není ho proto třeba představovat.Tady vychází nově upravený,se zkráceným a upraveným textem,který zvládnou přelouskat i méně zdatní čtenáři.Navíc je knížka dvojjazyčná,což je skvělé pro studenty a ž...

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
5,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/.pdf

POPIS

Jules Verne do svých románů zahrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také předpovídá mnoho vynálezů pozdějších, jako je cestování do vesmíru nebo pod vodou. Studoval práva, ale brzy se rozhodl, že zkusí psát. Jeho první román Pět neděl v balónu, mu přinesl takový věhlas, že v psaní fantastických dobrodružných románů pokračoval. Tajuplný ostrov byl psán a vydáván na pokračování přes dva roky a patří k těm nejslavnějším. Verne v něm prostřednictvím postavy Cyruse poukazuje na význam vědy v životě člověka.

Chcete si přečíst knihu?Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY