Já už chci domů

Já už chci domů - J. H. Krchovský | Replicamaglie.com

... stejnojmenné sbírky v klubu Batalion Hradec Králové 19 ... Kniha: Já už chci domů (J.H. Krchovský) | Martinus ... .03.2016. Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci domů! / Váš… Přilepil jsem známku slzou s brady / a neodeslal. Nemám kam a komu." Opět okoušíme hořká sousta trapnosti života, bezcílné prázdnoty dní ... Během natáčení neodjelo domů žádné dítě... T ... Český Let's Play Terraria S01E06: Já už chci domů, ale ... ... ... Během natáčení neodjelo domů žádné dítě... Táborová písen složená dětmi (hlavně Kristýnou), klip natočený za hodinu. ... Indická perla - Já chci jet už domů TYMY JÁn ... Český Let's Play Terraria S01E06: Já už chci domů, ale nejde to Fimlar. Loading... Unsubscribe from Fimlar? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 153K. ... Rom chce domu jelikož se čas příliž vleče. This feature is not available right now. Please try again later. Já už chci domů. Krchovský, J. H. Vydání: Host 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: B 23048. Sbírka stručných textů uznávaného a populárního básníka a hudebníka obsahuje autorovy "básně a zápisky veršem", napsané v letech 2011-2015. Po pěti letech se mohou příznivci poezie „dekadenta geniálního" J. H. Krchovského potěšit četbou jeho nové sbírky nazvané Já už chci domů. Kam domů? Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci d Já už chci domů tak opět ruku v ruce se setrvačností stylu promlouvá o tématech, která jsou pro autora typická: o erotických eskapádách, pomíjivosti, trapnosti lidské existence a hlavně o nespokojenosti a zmaru, které se celou sbírkou, byť někdy skrytě, táhnou jako pomyslná červená nit od počátku až do samotného ... Já už chci domů je první knížka, kterou jsem si přečetla, ale znám i několik básní, kt...

INFORMACE

AUTOR
J. H. Krchovský
DIMENZE
3,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Já už chci domů.pdf

POPIS

Život a smrt v řeci vázané; novinka kultovního autora české poezie. Po pěti letech se mohou příznivci poezie „dekadenta geniálního“ J. H. Krchovského potěšit četbou jeho nové sbírky nazvané Já už chci domů. Kam domů? Hádáme správně a autor to ve svých typicky vycizelovaných strofách potvrzuje: „Já už chci domů, stýská se mi tady / už přijeďte si pro mě, já chci domů! / Váš… Přilepil jsem známku slzou z brady / a neodeslal. Nemám kam a komu.“ Opět okoušíme horká sousta trapnosti života, bezcílné prázdnoty dní, sexuálních kocovin i touhy po tom, co je krásné a něžné (a bohužel nám to nikdy nebude patřit). K těmto chodům porce černé šlehačky navrch — Krchovského humor vždy byl, a stále zůstává, velmi makabrózní, ale zároveň dokonale osvobozující. Znatelně přibylo motivu samoty, smutku a pohledu do nicoty. Kdesi ve spodních vrstvách úporné monotónnosti jeho čtyřverší však nalézáme i tenkou žílu lásky a věrnosti životu. Krchovský zůstává i v této své „řadovce“ dokonale svůj. Jeho „noční dílna“ opět expeduje literární skvosty s nezaměnitelným puncem po léta (právem) nejpopulárnějšího a nejčtenějšího současného českého básníka.

Chcete si přečíst knihu?Já už chci domů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. H. Krchovský. Číst Já už chci domů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY