Obrázkové režimové karty - U lékaře

Obrázkové režimové karty - U lékaře - - | Replicamaglie.com

...áročná a stresující. Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty ... Warfarin a leky na bolest | HLEDEJCENY.cz ... . Schematické obrázky zobrazují činnosti před prohlídkou, během vyšetření, ale i po něm při následné domácí léčbě. . U lékaře - Obrázkové režimové karty. Vhodné pro práci s dětmi při návštěvě lékaře. Prodejní cena: 149 K ... Obrázkové režimové karty - U lékaře-- autor: kol. DOCRAFTS špachtle dřevěné velké barevné 15 cm ( 25 ks ) JOVI modelovací špachtle ekonomické balení 45ks, 5 d ... Obrázkové režimové karty - U lékaře ... . DOCRAFTS špachtle dřevěné velké barevné 15 cm ( 25 ks ) JOVI modelovací špachtle ekonomické balení 45ks, 5 druhů, BOX JOVI modelovací špachtle 5 ks DOCRAFTS špachtle dřevěné přírodní 11,5 cm ( 50 ks ) Obrázkové režimové karty - U lékaře. Návštěva u lékaře může být pro děti velmi náročná a stresující. Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty. Schematické obrázky... Podobné jako U lékaře Obrázkové režimové karty. Zákoník práce 2020. 119,- Kč ... Obrázkové režimové karty U lékaře (Karty) Autor: kol. Návštěva u lékaře může být pro děti velmi náročná a stresující. Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty. Schematické obrázky ... Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let, poté, co si sama prošla - jak říká - \\"očistou své duše\\" - regresní terapie jí pomohly pochopit příčiny a původ jejích problémů. V první kapitole knihy popisuje svůj vlastní příběh, který je sbírkou životních peripetií pro mnohé až děsivou, ale pro ni velice přínosnou a poučnou. Životní ... Obrázkové režimové karty - U lékaře autor: kol. doporučená cena: 149 K ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázkové režimové karty - U lékaře.pdf

POPIS

Návštěva u lékaře může být pro děti velmi náročná a stresující. Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty. Schematické obrázky zobrazují činnosti před prohlídkou, během vyšetření, ale i po něm při následné domácí léčbě. . Karty je možné předem připevnit např. na nástěnku a s dítětem jednotlivé činnosti projít. Nebo je lze umístit na cestovní či přenosný proužek, který využijeme i během samotné návštěvy. Jsou vhodné pro všechny děti v předškolním věku a na 1. stupni ZŠ i pro děti s určitou diagnózou, pro které je přínosná větší vizuální podpora připravená podle principů strukturovaného učení. . V sadě najdete tyto piktogramy:. čekání, špachtle, prohmatávat břicho, sahat, nemocný, kontrola krku, poslouchat, bolest v krku, rýma, kašel, ahoj, bolest hlavy, teplota, fonendoskop, šikula, odměna, léky, injekce, vyšetření zraku, teploměr, váha, sirup, náplast, pinzeta, dezinfekce, pinzeta na klíště, kapky, prášek, lékařka, sestra.

Chcete si přečíst knihu?Obrázkové režimové karty - U lékaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Obrázkové režimové karty - U lékaře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY