Jak rabíni dělají děti

Jak rabíni dělají děti - Delphine Horvilleurová | Replicamaglie.com

...u dopravy určuje partner. Co znamená v dnešní době zkostnatělých identit a odklonu od komunitního života někam patřit a předávat hodnoty? Na rozdíl od toho, co tvrdí všechny fundamentalismy, by k předávání dědictví ... Jak rabíni dělají děti (Delphine Horvilleurová) > kniha ... ... ... Jak rabíni dělají děti Horvilleurová Delphine ... jak tomu bylo dřív a je tomu i dnes. Tradice se totiž nejlépe obnovuje, pokud je neuzavřená, ve skocích, změnách a ve styku s okolním světem, které s sebou přináší otevřenost k neznámému i otevřenost k ženskému. Toto dílo je obhajobou „matriarchálního ... Jak už na děti nikdy nekřičet a nevyhrožovat jim: tři převratné rady ... Proč děti dělají tyhle podivné věci? Víme, co to ve skutečnosti znamená! Zdraví a nemoci. Děti ... Jak rabíni dělají děti - Horvilleurová Delphine | Artforum ... ... . Toto dílo je obhajobou „matriarchálního ... Jak už na děti nikdy nekřičet a nevyhrožovat jim: tři převratné rady ... Proč děti dělají tyhle podivné věci? Víme, co to ve skutečnosti znamená! Zdraví a nemoci. Děti a Covid-19: Tohle by měli vědět všichni rodiče! Vývoj dítěte. Osm tipů, jak dětem koupit správné a zdravé boty. Jak na vysvětlování rychle a jasně. S dětmi hovořte otevření o sexualitě a netabuizujte žádné téma. Žádné otázce se nevyhýbejte a odpovídejte pravdivě a jednoduše. Vynechejte teorii o tom, že děti nosí čáp nebo vrána. Dítěti sdělte jen určitý počet informací, které dokáže pochopit. Určitě jste poslední dobou zaznamenali info o knize, která vyšla na slovensku. Je kreslená, je pro děti od 6 let, je o sexu. OK. Kromě jiného je tam i kreslený obrázek sexuálního styku kde je nakresleno, jak je zastrčený penis ve vagíně. co to vlastně ta maminka s tatínkem dělají. Jak připravit dítěte na školku Osvědčené tipy, se kterými to společně zvládnete. číst příběhy, jejichž hrdinové chodí do školky, ... Nikdy jsem se nechodila do školky koukat na to, co tam mé děti dělají. Snažili jsme se hodně mluvit o tom, co se ve školce dělo, přičemž jsem vždycky vyjadřovala svůj obdiv ......

INFORMACE

AUTOR
Delphine Horvilleurová
DIMENZE
9,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rabíni dělají děti.pdf

POPIS

Co znamená v dnešní době zkostnatělých identit a odklonu od komunitního života někam patřit a předávat hodnoty? Na rozdíl od toho, co tvrdí všechny fundamentalismy, by k předávání dědictví nemělo docházetpouhým překlápěním uzavřené identity. Mělo by se vydávat cestou částečné nevěrnosti, nenadálými změnami, překvapivými skutečnostmi a odchylkami z cesty, jak tomu bylo dřív a je tomu i dnes. Tradice se totiž nejlépe obnovuje, pokud je neuzavřená, ve skocích, změnách a ve styku s okolním světem, které s sebou přináší otevřenost k neznámému i otevřenost k ženskému. Toto dílo je obhajobou „matriarchálního náboženství“, které je podobně jako děloha plodnou půdou a v němž získávají posvátné texty zcela nové významy. Svoji otevřenou vizi náboženství ilustruje Delphine Horvilleur brilantně na několika příbězích z knihy Genesis, zejména na Adamovi a Evě a Kainovi a ábelovi, prvních rodičích a dětech. Autorka se zároveň zamýšlí z rabínského hlediska nad dnes problematickými otázkami předávání náboženského dědictví, zejména nad tím, jak judaismus řeší příbuznost, identitu a touhu, tedy jinými slovy jaké jsou možnosti předávání tradice budoucým pokolením.

Chcete si přečíst knihu?Jak rabíni dělají děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Delphine Horvilleurová. Číst Jak rabíni dělají děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY