Krotitelé záhad – Zločin v domě hrůzy

Krotitelé záhad – Zločin v domě hrůzy - Andrew Beasley | Replicamaglie.com

...ež > Fantasy, sci-fi, horor > Krotitelé záhad Zločin v domě hrůzy ... Krotitelé záhad - Zločin v domě hrůzy / eBUX.cz - obchod s ... ... . Krotitelé záhad Zločin v domě hrůzy Andrew Beasley. Skladem 5+ ks 217 Kč Běžná cena 249 K č. Ušetříte 32 Kč (13 %) Vložit ... Série Krotitelé záhad. Krotitelé záhad - Pomsta prastaré mumie. 149 Kč. Krotitelé záhad - Zločin v domě hrůzy. 0 hodnocení Krotitelé záhad - Zločin v domě hrůzy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tajemství, nadpřirozeno, z ... Krotitelé záhad Zločin v domě hrůzy - Knihy.cz ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tajemství, nadpřirozeno, zákeřní záporáci i humor v dobrodružné detektivní sérii pro všechny milovníky napětí! Pojďte blíž, pojďte blíž a navštivte náš dům hrůzy! Krotitelé záhad je skvělá série, kterou nedávno začalo vydávat nakladatelství Fragment. Už první díl byl opravdu krásný a druhý díl Zločin v domě hrůzy je naprosto stejně povedený jako ten první. Jedná se o opravdu krásný příběh, především pro děti, se zajímavou záhadnou zápletkou. Krotitelé záhad Zločin v domě hrůzy. ... Vyděsí vás strašidelní klauni, uvidíte tančící duchy a ocitnete se v zrcadlovém bludišti, ze kterého možná nevede cesta ven. Vše je naprosto bezpečné a neskutečně zábavné… dokud se neztratí malý chlapec. Policie si myslí, že utekl z domu, ale jeho sestra přísahá, že ho ... Krotitelé záhad 2. Žánr: ... Zločin v domě hrůzy 2019; Pomsta prastaré mumie 2019; Kniha Zločin v domě hrůzy je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: 4x: Chci si koupit: 3x: Nápověda - Podmínky užit ... Krotitelé záhad Zločin v domě hrůzy. Andrew Beasley. Pojďte blíž, pojďte blíž a navštivte náš dům hrůzy! Vyděsí vás strašidelní klauni, uvidíte tančící duchy a ocitnete se v zrcadlovém bludišti, ze kterého možná nevede cesta ven. Krotitelé záhad - Zločin v domě hrůzy E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Andrew Beasley. 2019, česky, 216 strán - 2. Kniha zo série Krotitelé záhad. Elektronické knihy » Dobrodružstvo a detektívky. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Zločin v domě hrůzy. série: Krotitelé záhad díl v sérii: 2. Kategorie: fantasy - pro děti a mládež. originální název: Carnival of monsters originál vyšel: 2017. vydání: Fragment (CZ) 2019  Krotitelé záhad - ...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Beasley
DIMENZE
9,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Krotitelé záhad – Zločin v domě hrůzy.pdf

POPIS

Tajemství, nadpřirozeno, zákeřní záporáci i humor v dobrodružné detektivní sérii pro všechny milovníky napětí!Pojďte blíž, pojďte blíž a navštivte náš dům hrůzy! Vyděsí vás strašidelní klauni, uvidíte tančící duchy a ocitnete se v zrcadlovém bludišti, ze kterého možná nevede cesta ven. Vše je naprosto bezpečné a neskutečně zábavné… dokud se neztratí malý chlapec. Policie si myslí, že utekl z domu, ale jeho sestra přísahá, že ho unesla příšera. Dokážou ho experti na nadpřirozené zločiny Billy Flint a Charley Steelová najít dřív, než horká stopa vystydne?

Chcete si přečíst knihu?Krotitelé záhad – Zločin v domě hrůzy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Beasley. Číst Krotitelé záhad – Zločin v domě hrůzy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY