Ta lepší z nás

Ta lepší z nás - Alafair Burke | Replicamaglie.com

... z nás je psychologický thriller z rodinného prostředí ... Raego feat. Jarek Šimek - Nic nás nerozdělí (Official ... ... . Bylo to fajn napínavé čtení s pomalejším rozjezdem, no když se děj rozběhl a já se začetla, knihu jsem stěží odkládala. Nechybí nečekaný konec, který překvapí. I když musím přiznat, že kniha úplně nesplnila mé očekávání. Suma sumárum bych knihu Ta lepší z nás zhodnotila jako nenáročnou detektivku - ne rozhodně thriller! - pro čtenáře, kteří si rádi dávají dohromady jednotlivé indície do sebe. Nebo naopak pro ty, jež se jakýmkoliv způsobem více za ... Ta lepší z nás - Alafair Burke | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nebo naopak pro ty, jež se jakýmkoliv způsobem více zajímají o právnické a policejní postupy během vyšetřování. "Ta lepší z nás" je skvělá ukázka toho, jak má vypadat thriller, který přečtete na jedno posezení a potom ho budete nadšeně doporučovat všem, kteří mají rádi komplikované a rafinované detektivky. Celá recenze na Recenze-knih994.webnode.cz „Fascinující… Ta lepší z nás je psychologický thriller z rodinného prostředí. Bylo to fajn napínavé čtení s pomalejším rozjezdem, no když se děj rozběhl a já se začetla, knihu jsem stěží odkl...

INFORMACE

AUTOR
Alafair Burke
DIMENZE
12,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta lepší z nás.pdf

POPIS

Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky – vždy divoká a víc než nezodpovědná – byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. Proplouvala z jedné práce do druhé a ze vztahu do vztahu a vždy se držela se v blízkosti domova v Clevelandu.Na chvíli se zdálo, že obě našly své štěstí. Chloe získala stipendium na univerzitě a přestěhovala se do New Yorku, kde získala vysněnou práci v nakladatelství. Nicky se provdala za nadějného mladého právníka Adama Macintoshe a porodila mu syna, kterého pojmenovali Ethan. Během té doby se sestry navzájem odcizily.Nyní, o víc než patnáct let později, se jejich život dramaticky změnil – Adamovou ženou je dnes Chloe. Poté co je Adam v domě v East Hamptonu zavražděn, Chloe neochotně vpustí zpět do svého života biologickou matku svého dospívajícího adoptivního syna – sestru Nicky. Když ale policie označí za podezřelého z vraždy Ethana, sestry to donutí se spojit… a společně hledat pravdu ukrytou v rodinných tajemstvích, pohřbených v dávné minulosti.

Chcete si přečíst knihu?Ta lepší z nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alafair Burke. Číst Ta lepší z nás Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY