Daně z příjmů 2016: přehledy, daňové a účetní tabulky

Daně z příjmů 2016: přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek | Replicamaglie.com

... a účetní tabulky - Jiří Dušek e-kniha Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím ... E-kniha: Daně z příjmů 2016 (Jiří Dušek) | Martinus ... . Daně z příjmů 2016 přehledy, daňové a účetní tabulky. ... Přehledy Tabulky Příloha č. 1 - Co je a co není samostatnou věcí v budovách a stavbách Příloha č. 2 - Restituce, transformace ... přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... Trávit čas knihou Daně z příjmů 2013: Přehledy, daňové a účetní tabulky! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najd ... Tabulky dane z prijmu 2013 levně | Blesk zboží ... .. přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... Trávit čas knihou Daně z příjmů 2013: Přehledy, daňové a účetní tabulky! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Daně z příjmů 2013: Přehledy, daňové a účetní tabulky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Daně z příjmů Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím. ... přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... Daně z příjmů 2016. Daně z příjmů 2017. DPH 2011. DPH 2013 - zákon s přehledy. Hledáte Daně z příjmů 2016 - přehledy, daňové a účetní tabulky od Jiří Dušek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Daně z příjmů 2016 - přehledy, daňové a účetní tabulky ... přehledy, daňové a účetní tabulky Dušek Jiří ... Tuto praktickou pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti. Daně a účetnictví bez chyb, pokut a penále (časopis) 202 Kč Daň z příjmů právnických osob v účetnictví 2008/2009 Daň z příjmů fyzických osob Daň z příjmů fyzických osob činí 15 % (od 1.1. 2008). Solidární zvýąení daně činí 7 % (od 1. 1. 2013). Tuto praktickou pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti. Zboží ze stejné kategorie - Daně z příjmů 2020 - přehledy, daňové a účetní tabulky Daně z příjmů 2015 - přehledy, daňové a účetní tabulky ... přehledy, daňové a účetní tabulky 253 CZK Nov ... Tuto zajímavou, netradiční pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, a...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Daně z příjmů 2016: přehledy, daňové a účetní tabulky.pdf

POPIS

Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím. Autor v již jedenáctém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Publikace řeší rezervy na likvidaci solárních panelů, změny u soukromého životního pojištění, finanční leasing, směnu, pojistné události na konci roku, nájmy, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných papírů, přehled zdanění neziskových subjektů apod. Tuto praktickou pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Daně z příjmů 2016: přehledy, daňové a účetní tabulky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Daně z příjmů 2016: přehledy, daňové a účetní tabulky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY