Dcery nové doby: Sága jednoho století - díl první

Dcery nové doby: Sága jednoho století - díl první - Carmen Kornová | Replicamaglie.com

...ch německých dějin 20. století. Dcery nové doby jsou prvním dílem trilo­gie, která pokrývá celé 20 ... Veverkoviny: Carmen Kornová - Dcery nové doby ... . století. Dcery nové doby Sága jednoho století ... trilogie provází osobními příběhy čtyř žen a jejich nejbližších na pozadí dramatických dějin dvacátého století. První díl Dcer nové doby se odehrává od konce první světové války do poloviny století v Hamburku, městě, které dnes už v podobě, jak ji líčí román ... Název: Dcery nové doby. Sága jednoho století - díl první. Originální název: Töchter einer neuen ... Dcery nové doby - Carmen Kornová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Název: Dcery nové doby. Sága jednoho století - díl první. Originální název: Töchter einer neuen Zeit (Jahrhundert-Trilogie, Band 1) Autor: Carmen Kornová. Překladatel: Zlata Kufnerová. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Světová současná; ISBN: 978-80-7260-436-4. EAN: 9788072604364. Objednací kód ... Sága jednoho století 1. Žánr: ... Vždyť knihu, Dcery nové doby, jsem si vybrala proto, abych lépe pochopila německou povahu a národ. Národ, který pomohl rozpoutat hrůzy druhé světové války se všemi jejími následky. ... Tak tenhle první díl další ságy mne uchvátil tím, jak nekompromisně vtahuje do dějové linky ... Dcery nové doby jsou prvním dílem trilo­gie, která pokrývá celé 20. století. Po vydání v roce 2016 se kniha v Německu podle žebříčku časopisu Der Spiegel stala bestsellerem a udržela se na první příčce více než rok; podobného úspěchu dosáhla i v Itálii. Její autorka Carmen Kornová bývá označována jako ... Dcery nové doby jsou prvním dílem trilo­gie, která pokrývá celé 20. století. Po vydání v roce 2016 se kniha v Německu podle žebříčku časopisu Der Spiegel stala bestsellerem a udržela se na první příčce více než rok; podobného úspěchu dosáhla i v Itálii. Její autorka Carmen Kornová bývá označována jako ... Dcery nové doby jsou prvním dílem trilogie, která pokrývá celé 20. století. Po vydání v roce 2016 se kniha v Německu podle žebříčku časopisu Der Spiegel stala bestsellerem a udržela se na první příčce více než rok; podobného úspěchu dosáhla i v Itálii. Jaroslav Žák: Na úsvitě nové doby . Jaroslav Žák: Na úsvitě nové doby Román Na úsvitě nové doby navazuje na satirickou kroniku Konec starých časů, v níž Jaroslav Žák zaznamenal bouřlivý průběh Února 1948 na malém městě.Popřevratové dění v Pepově Týnci nad Lesy (jehož reálným předobrazem byla autorovi východočeská Jaroměř) podává opět s groteskní ... Všechny informace o produktu Kniha Dcery nové doby, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dcery nové doby. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... Dcery nové doby. Sága jednoho století - díl první . do 2 týdnů. 267 Kč ... Dcery nové doby jsou prvním dílem trilogie, která pokrývá celé 20. století. Po vydání knihy v roce 2016 se v Německu podle žebříčku časopisu Spiegel stala ví...

INFORMACE

AUTOR
Carmen Kornová
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcery nové doby: Sága jednoho století - díl první.pdf

POPIS

Příběh čtyř přítelkyň narozených kolem roku 1900 a žijících v Hamburku je bohatou rodinnou ságou odvíjející se na pozadí dvou světových válek a tragických německých dějin 20. století. Pomáhat na svět nové – mírumilovné – generaci je cílem Henny Godhusenové, která se zjara 1919 začíná na hamburské ženské klinice Finkenau školit na porodní asistentku. Je jí právě devatenáct, má však už za sebou světovou válku. Nyní je konečně mír a Henny pociťuje velkou touhu po životě. Její osudy se prolínají s osudy tří žen: její rebelantské kamarádky z dětství a kolegyně Käthe, Idy, dcery ze zámožné rodiny, a mladé učitelky Liny. A my můžeme s napětím sledovat, jak se tyto rozdílné ženy vyrovnávají s ne vždy snadným osobním životem, nástupem nacismu, zvraty světové politiky a nakonec i druhou světovou válkou. Dcery nové doby jsou prvním dílem trilogie, která pokrývá celé 20. století. Po vydání v roce 2016 se kniha v Německu podle žebříčku časopisu Der Spiegel stala bestsellerem a udržela se na první příčce více než rok; podobného úspěchu dosáhla i v Itálii. Její autorka Carmen Kornová bývá označována jako „německá Ferrante“.

Chcete si přečíst knihu?Dcery nové doby: Sága jednoho století - díl první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carmen Kornová. Číst Dcery nové doby: Sága jednoho století - díl první Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY