Svévole: Román o lásce

Svévole: Román o lásce - Lena Anderssonová | Replicamaglie.com

...y Leny Andersson, jež vyšla česky. Svévole získala dokonce v roce 2013 cenu pro nejlepší švédskou knihu roku ... Profil uživatele Bohdanka - Trh knih - můj antikvariát online ... . Na přebalu se dočítáme, že se jedná o "Román o lásce". Já bych to trochu poupravila, je to román o lásce, zaslepenosti a touze někomu patřit. Profil uživatele Bohdanka v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí Ediční plán nakladatelství Host na podzim 2015. Svůj první román, Meuse l´oubli (19 ... Svévole - Lena Andersson | Databáze knih ... . Můžete platit pomocí Ediční plán nakladatelství Host na podzim 2015. Svůj první román, Meuse l´oubli (1999) Claudel vydal, když mu bylo sedmatřicet. Během dalších devíti let potvrdil svůj talent v každém z dvaceti dvou titulů. ... Příběh se odehrává za první světové války a je prvním dílem triptychu o traumatech 20. století. Román o nádherné Francii, životním stylu, výborných sýrech, luxusních restauracích, o lásce a nejen o ní je rozdělen na čtyři části a uzavřen epilogem a poděkováním. Kniha má 336 strana a čte se velice dobře. Děj je pestrý, bez zbytečných popisů různých detailů. Žebříček top 50 - Nejlepší romantické filmy let 2011 - 2016 podle hodnocení uživatelů Kinobox.cz Román je rozsáhlý epický (vyprávěcí) literární žánr, řazený mezi fikci a ve své moderní podobě téměř vždy prozaický, jen málokdy veršovaný. Jedná se o velmi mnohotvárný, vnitřně rozporný a neobyčejně proměnlivý žánr s otevřenou strukturou. Román může mít téměř jakékoliv téma a používat různorodé literární postupy, badatelé proto často ... Román o nád­her­né Francii, život­ním sty­lu, výbor­ných sýrech, luxus­ních restau­ra­cích, o lás­ce a nejen o ní je roz­dě­len na čty­ři čás­ti a uza­vřen epi­lo­gem a podě­ko­vá­ním. Kniha má 336 stra­na a čte se veli­ce dob­ře. Děj je pes­t­rý, bez zby­teč­ných popi­sů růz­ných detai ... Romantické filmy, to není jen Láska nebeská a bijáky s Julií Roberts. Květen je měsíc zamilovaných, a tak si se svou polovičkou možná nějaký ten láskyplný snímek budete chtít pustit. Tyhle za váš čas nejen stojí, ale také vám zaručujeme, že jste je ještě neviděli....

INFORMACE

AUTOR
Lena Anderssonová
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Svévole: Román o lásce.pdf

POPIS

Příběh o tom, jak v touze být milováni oddaně podvádíme sami sebe.Ester Nilssonová je jednatřicetiletá básnířka a esejistka, racionální žena žijící v rozumném, dospělém vztahu. Jednoho dne dostane nabídku pronést přednášku o umělci Hugu Raskovi. Ten se akce zúčastní a přednáškou je nadšen. Je to začátek milostného vztahu, banálního ve své prosté krutosti, velkolepého naprostou odevzdaností.Román Svévole vypráví o tom, nakolik jsme připraveni pro lásku lhát sami sobě, jak snadné je zneužít lidskou slabost a jak krutý může být výsledek.

Chcete si přečíst knihu?Svévole: Román o lásce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lena Anderssonová. Číst Svévole: Román o lásce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY