Kapesní Základní Tarot

Kapesní Základní Tarot - Alan Oken | Replicamaglie.com

...teho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj ... Zakladni tarot alan oken | HLEDEJCENY.cz ... . základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě ... Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě ... Kapesní Základní Tarot Autor: Oke ... Kniha: Kapesní Základní Tarot - Alan Oken | Knihy.ABZ.cz ... . základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě ... Kapesní Základní Tarot Autor: Oken, Alan Nakladatel: Synergie EAN: 9788073705343 ISBN: 978-80-7370-534-3 Originál: Pocket Guide to Tarot Překlad: Hůlová, Ilona Popis: 1× kniha, 1× sada karet, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 5,7 × 8,9 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) V tomto praktickém kapesním kompletu se vám do rukou dostává vše, co potřebujete, abyste mohli začít vykládat tarotové karty sobě i ostatním. Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip ... Kapesní Základní Tarot ... Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u ... Kupte knihu Kapesní Základní Tarot (Alan Oken, Arthur Edward Waite) s 23 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kapesní Základní Tarot: Kniha a 78 karet V tomto praktickém kapesním kompletu se ...

INFORMACE

AUTOR
Alan Oken
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapesní Základní Tarot.pdf

POPIS

Vtomto praktickém kapesním kompletu se vám do rukou dostává vše, co potřebujete, abyste mohli začít vykládat tarotové karty sobě i ostatním. Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě navíc exoterický a esoterický význam karet.

Chcete si přečíst knihu?Kapesní Základní Tarot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Oken. Číst Kapesní Základní Tarot Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY