Sny o mnohosti světů

Sny o mnohosti světů - Iva Lelková | Replicamaglie.com

... Valentýna. J. KUČERA - O mnohosti světů obydlených, symfonický obraz M ... Snář: Co nám říkají sny o lásce a nevěře? ... . RAVEL - Klavírní koncert pro levou ruku a orchestr D dur A. HONEGGER - Pacific 231, H.53 C. DEBUSSY - Moře, L.109 Předprodej: CA Luhanka denně 9 - 12, 13 - 17 hodin Sny jsou branou k podvědomí člověka, branou jeho k nejtajnějším myšlenkám a touhám. V lidské mysli se skrývají tajemství nepoznaného, věcí, které ještě nevznikly, věcí, které ještě nikdo nevymyslel. A ve světě, kde je myšlenka tím nejmocnějším hybatelem je tím nejd ... Sny o mnohosti světů - Iva Lelková | Knihy Dobrovský ... . A ve světě, kde je myšlenka tím nejmocnějším hybatelem je tím nejdůležitějším ukrást ji. A to z toho důvodu, že lucidní sny se sice odehrávají v magickém prostředí vyšších světů, v místech, kde se přání uskutečňuje okamžitě pouze na základě energie myšlenek a představ, ale uskutečněné myšlenky a představy, na úrovni lucidních snů, mají schopnost přesunout se časem do hmotné reality. Ve svých devatenácti napsal svoji první tištěnou knihu O mnohosti světů obydlených, která již dosáhla čtenářského úspěchu a byla přeložena do téměř všech evropských jazyků. Nesmírně aktivní byl nejen ve své astronomické literární tvorbě, kterou probudil zájem o astronomii i u lidových vrstev. Čo sa vám dnes snívalo? Niečo vtipné, alebo skôr sen taký popletený ako klbko zo šiestich rôznych bavlniek? Nočné predstavenie nášho podvedomia je podľa odborníkov zrkadlom predchádzajúceho dňa. O mnohosti světů obydlených - [14.3. 2020] predám knihu o mnohosti světů obydlených, poškodená väzba, cena 3,- € + poštovné. 3 € ......

INFORMACE

AUTOR
Iva Lelková
DIMENZE
3,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Sny o mnohosti světů.pdf

POPIS

Publikace Sny o mnohosti světů srovnává obraz vesmíru v díle jezuitského polyhistora Athanasia Kirchera (1602–1680) Itinerarium extaticum (1656) a jednoho ze zakladatelů Royal Society Johna Wilkinse (1614–1672) The Discovery of a World in the Moon (1638). Zvláštní pozornost je přitom věnována myšlence mnohosti světů a nekonečnosti vesmíru v těchto dílech stejně jako odlišnému kulturnímu prostředí a životním zkušenostem obou autorů, které do značné míry ovlivnily jejich rozdílný názor na uspořádání vesmíru a místo člověka v něm. Kniha je tak sondou do počátků moderní vědy a šíření kopernikanismu v polovině sedmnáctého století.

Chcete si přečíst knihu?Sny o mnohosti světů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Lelková. Číst Sny o mnohosti světů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY