Průsvitné obrázky a hvězdy na okna

Průsvitné obrázky a hvězdy na okna - Markéta Hrbáčková | Replicamaglie.com

... dokáží zklidnit, projasnit a zcela proměnit atmosféru celé místnosti ... Průsvitné obrázky a hvězdy na okna (Hrbáčková Markéta ... ... . Jejich výroba není složitá, ale výsledný efekt je úžasný. Objednávejte knihu Průsvitné obrázky a hvězdy na okna v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Obrázky můžeme vytvářet i s dětmi. Jejich radost se pak ještě znásobí, když uvidí na okně svoje dílo měnící se s počasím. Obrázky můžeme na okně střídat podle ročního období, důležitýc ... Markéta Hrbáčková: Průsvitné obrázky a hvězdy na okna ... ... . Obrázky můžeme na okně střídat podle ročního období, důležitých svátků a dalších příležitostí. A v mezidobí si vyskládáme z transparentních papírů třeba duhové hvězdy. Průsvitné obrázky a hvězdy na okna - Hrbáčková Markéta . Barvy procházející průsvitnými okenními obrázky dokáží zklidnit, projasnit a zcela proměnit atmosféru celé místnosti. Jejich výroba není složitá, ale výsledný efekt je úžasný. Obrázky můžeme vytvářet i s dětmi....

INFORMACE

AUTOR
Markéta Hrbáčková
DIMENZE
12,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Průsvitné obrázky a hvězdy na okna.pdf

POPIS

Barvy procházející průsvitnými okenními obrázky dokáží zklidnit, projasnit a zcela proměnit atmosféru celé místnosti. Jejich výroba není složitá, ale výsledný efekt je úžasný. Obrázky můžeme vytvářet i s dětmi. Jejich radost se pak ještě znásobí, když uvidí na okně svoje dílo měnící se s počasím. Obrázky můžeme na okně střídat podle ročního období, důležitých svátků a dalších příležitostí. A v mezidobí si vyskládáme z transparentních papírů třeba duhové hvězdy.Kniha obsahuje také vzory a motivy k přímému okopírování, což velmi usnadní práci s tvořením.

Chcete si přečíst knihu?Průsvitné obrázky a hvězdy na okna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Hrbáčková. Číst Průsvitné obrázky a hvězdy na okna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY