Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž

Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž - Alafair Burke | Replicamaglie.com

... je úplně jin... Aby vám nic neuniklo ... Spisy jedné knihomolky - Blogerky.cz ... . Podnázev: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž. Ačkoliv je Chloe mladší ze dvou sester, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě bl ... vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky - vždy divoká a víc než nezod ... Ta lepší z nás | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Nicky - vždy divoká a víc než nezodpovědná - byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. ... Ta lepší z nás Nepřátele si ... Ta lepší z nás Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž. ... Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky - vždy divoká a víc než nezodpovědná - byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. ... Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž. Ta lepší z nás - Burkeová Alafair - Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky - vždy divoká a víc než nezodpovědná - byla prav Ta lepší z nás. Nakladatelství: Metafora. Podtitul: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž. Autor: Alafair Burke. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran ... Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky - vždy divoká a víc než nezodpovědná - byla ... K získání impéria potřebuje ještě poslední krok - přetáhnout na svou stranu někoho z ... Více informací od 299 Kč . Koupit nejlevněji. Nepřátelé a milenci - Simona Ahrnstedt . Příběh o pomstě, intrikách ve světě byznysu, temném tajemství - a ZAKÁZANÉ LÁSCE V nelítostném světě švédských financí se nevyzná ... Někdy je lepší, než kupovat za každou cenu nějakou hloupost, vsadit na lístky či poukázky na kulturní události. ... 299 Kč; Ta lepší z nás, Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž, Burke Alafair - oddychový thriller, který ocení i nároční ... Foto: Sněžný měsíc, Michaela Klevisová - nejnovější ... Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž. - Alafair Burke. Spletitý, napínavý thriller z domácího prostředí od autorky bestselleru New York Times Manželka (Metafora, 2018). Když je zavražděn prominentní právník z Manhattanu, dvě sestry - jedna z nich vdova po... Ta lepší z nás - Alafair Burkeová . Ačkoli je Chloe mladší ze dvou seste...

INFORMACE

AUTOR
Alafair Burke
DIMENZE
10,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž.pdf

POPIS

Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky – vždy divoká a víc než nezodpovědná – byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. Proplouvala z jedné práce do druhé a ze vztahu do vztahu a vždy se držela se v blízkosti domova v Clevelandu.Na chvíli se zdálo, že obě našly své štěstí. Chloe získala stipendium na univerzitě a přestěhovala se do New Yorku, kde získala vysněnou práci v nakladatelství. Nicky se provdala za nadějného mladého právníka Adama Macintoshe a porodila mu syna, kterého pojmenovali Ethan. Během té doby se sestry navzájem odcizily.Nyní, o víc než patnáct let později, se jejich život dramaticky změnil – Adamovou ženou je dnes Chloe. Poté co je Adam v domě v East Hamptonu zavražděn, Chloe neochotně vpustí zpět do svého života biologickou matku svého dospívajícího adoptivního syna – sestru Nicky. Když ale policie označí za podezřelého z vraždy Ethana, sestry to donutí se spojit… a společně hledat pravdu ukrytou v rodinných tajemstvích, pohřbených v dávné minulosti.

Chcete si přečíst knihu?Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alafair Burke. Číst Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY